Laika karuselis

Dizaineri no dizaina studijas haoshi ir izgudrojuši neparastu pulksteni populārās atrakciju parka atrakcijas – virpuļojošā karuseļa – formā.

Pēc Taivānas dizaina studijas haoshi design dizaineru domām, laika ritējums atgādina karuseli atrakciju parkā. Šo tēlu iemieso galda pulkstenis Merry-Go-Round. – «karuselis ).

«Apmeklētāji" laimīga ģimene. Tēva tēvs kā ģimenes galva kalpo kā pulksteņa rādītājs, bet mātes tēvs – kā pulksteņa rokturis Šausmu dēls ar ieroci, šausmu dēls ar ieroci, šausmu dēls ar ieroci sekundes. Tādējādi ģimenes locekļu savstarpējās attiecības un mijiedarbība laika gaitā mainās.
Jūs varat noteikt, cik ir pulkstenis, aplūkojot ciparus uz karuseļa stabiņiem.
Jautrā rotaļlieta Merry-Go-Round ir izgatavota no gumijas un plastmasas ar rokām.

Lasīt arī  Tabula zoo
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: