Kā noņemt plašas skropstas bez īpaša rīka mājās?

Kā noņemt plašas skropstas bez īpaša rīka mājās?

Kad ēkas mākslīgās skropstas ir fiksētas, izmantojot īpašu izturīgu līmi. Ja jūs par viņiem rūpējāt, skropstas ilgs 10-14 dienas. Dzēst plašas skropstas ir labāk salonā, jo ir īpašas kompozīcijas šim nolūkam. Bet, ja jūs apmeklējat meistarus kāda iemesla dēļ tas nedarbojas, jūs varat mēģināt atbrīvoties no skropstām savā mājās. Apsveriet sīkāk, kā noņemt plašas skropstas bez īpaša instrumenta mājās.

Procedūras iezīmes

Pirms jūs patstāvīgi izdzēšat plašas skropstas, jums vajadzētu izdomāt šīs procedūras iezīmes. Viss ir ļoti vienkāršs – noņemt skropstas, jums vienkārši ir nepieciešams, lai mīkstinātu līmi, ar kuru tie tika fiksēti. Kabīnes meistari mīkstinošiem līmes izmanto īpašus krēmus. Bet mājās būs jādara bez rēmuma, un bez Debonemāra, tāpēc jums ir jārīkojas ļoti uzmanīgi. Ja jūs darīt visu pareizi, jūs varat veikt procedūru dažu minūšu laikā, izmantojot.

Populāri metodes

Populārākā Home metodes ir šādas:

  • Ar palīdzību augu eļļas+
  • Ar izmantošanu bērnu krēmu+
  • dzirksteles metode+
  • Ar palīdzību Albucida.

Ātrai un droši sabrukšanas skropstu fit augu eļļas. Vislabāk izmantot olīvu vai augu. Tie ir lēti un, ja salīdzina ar citām eļļām, alerģija ir mazāk ticams. Ja ir ritentiņš vai mandeļu – arī labi. Šīs eļļas ir spējīgs ne tikai mīkstina līmi, bet arī rūpēm par maigo ādu ap acīm. Jūs varat izmantot arī mazāk populārus eļļas: Coconut, ātra, kukurūza, mandeļu, persiku.

Bet tas ir labāk, lai pārliecinātos, ka, ja nav alerģijas uz konkrētu produktu. Tas ir viegli, lai to izdarītu – vienkārši ielieciet nelielu daudzumu aizdedzi eļļas un pagaidiet dažas minūtes. Ja āda nav redzama apsārtumu un nepatīkamas sajūtas, tas nozīmē, ka nav alerģijas.

Noņemiet plašās skropstas par palīdzību jebkura eļļa var būt šādi:

  1. Ielej nelielu daudzumu eļļas uz plastmasas traukā un sildīt mikroviļņu krāsnī + tas ir svarīgi, lai pārkarst tā, ka eļļa ir tikai nedaudz silta+
  2. Ar palīdzību kokvilnas spieķi, eļļa jālieto pie Skropstas uz apakšējā plakstiņa+
  3. Eļļu tiks absorbēts mazliet ādā, lai jūs varētu veikt papildu pieteikumu pēc pāris minūtēm.

Svarīgs! Eļļa ir jābūt ārā uz ādas apmēram 30 minūtes.

Ja ne visi skropstas nonāca pie pirmo reizi, tad Tieši to pašu procedūru var atkārtot nākamajā dienā.

Lasīt arī  Izveidot skropstas 10d

Lietojot krēmu, tas ir arī svarīgi ņemt vērā šādus nianses:

  • Atlase krējuma – Šis rīks ir tauku + ļoti labi, ja sastāvs būs iepriekš eļļas+
  • Optimālāko ir Bērnu krēms – Tas nav iemesls kairinājumu un ir pieejams par cenu+
  • No izmantojot vazelīnu šim nolūkam tas ir labāk atteikties.

Cream ierīces ir tieši tāds pats kā naftas. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tas nav nepieciešams, lai iesildīties krēmu. Bet krēms nespēj mīkstināt līmi 30 minūtes, lai tā būtu turēt vismaz 2 stundas šajā skropstas.

Par līme skropstu pieaudzēšanai Prāmju ietekme. Lai to izdarītu, katliņā jums ir nepieciešams, lai uzsildītu ūdeni, noliekt seju ar to, un pārklāj ar dvieli no augšas. Pāri nevajadzētu ietekmēt skropstas no 7 līdz 10 minūtēm. Tas ir pilnīgi iespējams (ja paplašinājums procedūra tika veikta kvalitatīvi), kas, pēc pārrāvuma skropstas, nav pārtraukumu. Šajā gadījumā pirmais metodi var piemērot kā add-on – noņemšanu, izmantojot eļļas.

Jūs varat noņemt skropstas ar lētu narkotiku – tas Acu pilieni “Albucid”. Pilieni ir bagātīgi jāsamitrina ar kokvilnas disku, kas ir nepieciešams, lai noslaucīt skropstas apmēram 5-6 reizes.

Piesardzības pasākumi

Pirms procedūras veikšanas, jums ir nepieciešams domāt par piesardzības. Fakts ir tāds, ka darbības laikā jūs varat saņemt traumas un apdegumus. Jo īpaši, kad smidzināšana, jūs varat sadedzināt ādu ar tvaiku. Lai tas nenotikt, Ūdenim jābūt ļoti karstam. Un arī nevajadzētu noliekt seju pārāk tuvu. Lietojot krēmu vai eļļu, tas ir svarīgi, lai nodrošinātu, ka šīs vielas nav iekļūt acīs, Pretējā gadījumā jūs varat saņemt kairinājumu vai pat gļotādas degli. Ja jūs darāt visu pareizi un uzmanīgi, tad atbrīvoties no mākslīgās skropstas dažu minūšu laikā.

Lasīt arī  Skropstu Botox skropstām

Kā pareizi noņemt plašas skropstas, apskatiet tālāk norādīto videoklipu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: