Funkcijas un pārskatīšana Korejas blīves

Funkcijas un pārskatīšana Korejas blīves

Korejas sloksnes – kritisko dienu un dienas – izdevies kļūt par nekustamā hit pārdošanas ne tikai Āzijas valstīs, bet arī Krievijā. Klientu atsauksmju pārskatīšana ļauj novērtēt īpašības, kas šiem produktiem ir detalizēts, apraksta to priekšrocības un trūkumus. Fakts, ka sieviešu higiēnas spilventiņi no Korejas ir tik aizraujoši, gan ar kaķi uz iepakojuma, un citi ir vērts runāt vairāk.

Priekšrocības un trūkumi

Dienvidkoreja nav veltīga, tiek uzskatīts par vienu no mūsdienu kosmētikas nozares līderiem – daudzas pašreizējās tendences attiecas uz pasauli no šīs valsts. Sieviešu higiēnas produkti Korejā ir arī ievērojami atšķirīgi no parastās, un ne tikai augstas kvalitātes. Starp funkcijām, kas viņiem ir, jūs varat izvēlēties šādu raksturlielumu sēriju.

 • Sastāvdaļu daba. Korejas ražotāji uzsvaru liekot uz kokvilnas šķiedru izmantošanu kā pamatu, kā arī citas sastāvdaļas, ko citi ražotāji netiek izmantoti.
 • Hipoalerģiski. Pārbaude produktu drošību šajā valstī tiek dota maksimālu uzmanību.
 • Street dizains. Spilgti piemēru var saukt izveidi paketes ar burvīgu kaķiem un kaķiem līniju vienu no produktiem,.
 • Produkta komforts. Pat intensīvi absorbējoši kluči neatstājiet diskomfortu pēc lietošanas, jo tas ir droši pielīmēts pie veļa.
 • Par smaku un garšu absorbētāji saturu. Visbiežāk – hitozāns, melna ogles, lotosa, sudraba, zaļā tēja, alvejas, bambusa.

Praktiski nav trūkumi. Tikai grūtības ir atrast korejiešu preces. Ja lielajās pilsētās tie tiek pārdoti diezgan brīvi, tad daudzas grūtības var rasties reģionos ar pirkumu.

Populāri ražotāji

Korejas ražotāji ražo plašu higiēnas starpliku jebkura funkcionalitāti – gan ikdienas un kritiskās dienas. Ir vērts iepazīstināt populārus zīmolus, kas pieejami Krievijas tirgū.

 • Yejimiin. Tirdzniecības marķējums atbrīvo blīves vairākos izmēros, tostarp kompakts uz garuma 25 cm un klasika – 28 cm. Iepakojums satur no 18 līdz 20 produktiem atsevišķos iepakojumos. Produktu galvenā “mikroshēma” tiek uzskatīta par absorbējošas daļas trīs slāņu struktūru un līdz 30% no augu ekstraktiem pildvielā. Neparasti izskatās kā higiēnas produkts – ar ievērojamu pieaugumu aizmugurē.
Lasīt arī  Viss par Bella spilventiņi

 • Slepenā diena. Visvairāk sloksnes “ar kaķi”, kas ir plaši pārstāvēta Krievijas mazumtirdzniecības ķēdēs. Viņiem ir ikdienas sērija melnā un baltā dizaina un balto zilo toņu iepakojumos. Viņiem ir arī veģetācijas ekstrakti un kokvilna. Menstruācijas periodā zīmols ražo preces, kurās mitruma absorbcijas pakāpe nav noteikta ar pilieniem, bet produkta garums (no vidēja līdz liela).

Visi produkti ir organiski, un augšējais slānis ir izgatavots no neaustiem kokvilnas šķiedrām.

 • Sayuri. Premium korejiešu zīmols ar atpazīstamiem ziedu dizaina iepakojumiem. Blīves ir pieejamas plašā izmēra līnijā: nakts versijā ir 32 cm garums, dienas laikā – no 24 līdz 30 cm. Ikdienas opcijas ir iepakotas 34-36 gabalu iepakojumos. Zīmola galvenā atšķirība ir izmantot kā antibiotiku sastāvdaļu sudraba, ir augstākās klases kokvilnas sērija.

 • Kobayashi. Tas korejiešu ražotājs maksā lielu uzmanību dažādus produktus. Liels pastiprinātāju iepakojums – katru dienu 72 gabali tiek prezentēti gan aromatizēti, gan divu slāņu opcijas ar dažāda veida smaržvielām ārkārtīgi dabas izcelsmes. Galvenā uzmanība tiek pievērsta bioloģiskās kokvilnas izmantošanai produktu sastāvā.

 • Secrets LAN. Šis produkts ir, lai gan tas attiecas uz Koreju uz budžeta iespējām, tomēr atšķiras augstas kvalitātes. Impregnēšanas sastāvā ir dziedinošas eļļas. Blīves paši tiek prezentēti naktī un dienas izmēros. Ir uzņēmums un ikdienas produktu iespējas, iepakotas ar 20 gabaliem iepakojumā.

 • Tīrs. Atpazīstams iepakojums zelta krāsā, kā arī plašu preču klāstu kritiskām dienām – tās ir atšķirīgas zīmola īpašības. Nakts opcijām ir 33 cm garums un absorbcijas pakāpe 5 pilieni. Dienas produkti ir nedaudz īsāki (32 cm), bet arī ir ļoti laba mitruma absorbcija.

Pārskatīšanas atsauksmes

Saskaņā ar pircējiem korejiešu blīves lieliski ir pelnījušas īpašu uzmanību. Tie ir viegli lietojami atsevišķu iepakojumu dēļ katram iepakojuma elementam, ir viegli atlasīti vēlamajam izmēram vai absorbcijas pakāpei.

Lasīt arī  GELS intīmai higiēnai un es esmu visvairāk un

Raksturīgu funkciju sauc par spilgtu iepakojumu. Sākotnējā dizaina dēļ šie produkti tika kļuvuši populāri mūsu valstī. Tagad tās tiek slavētas ar dabisko sastāvu, kas nerada diskomfortu un negatīvas ādas reakcijas.

Patērētāju neapmierinātība galvenokārt rada augstas produktu izmaksas. Tas patiešām ir 2-3 reizes lielāks nekā tirgus vidējā cena. Un dažiem iepirkumu numuriem ir negatīva sajūta, ka linu auduma kvalitāti.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: