Vārīšanas ūdens no krāna

Blanco jaunais tējkannas maisītājs LivingKitchen 2013.

Blanco- viens no lielākajiem un slavenākajiem maisītāju, izlietņu un virtuves aprīkojuma ražotājiem. Vācu uzņēmums rūpējas par objektu drošību un izturību. Izstrādā un aktīvi izmanto savas tehnoloģijas.

Viens no jaunākajiem papildinājumiem – BLANCO HOT karstā ūdens sistēma. Tagad varat vārīt tēju, blanšēt dārzeņus ar krāna ūdeni. BLANCO HOT karstā ūdens sistēma no 65° C līdz verdošam ūdenim uzreiz pēc papildu vārsta pagrieziena. Tas ietaupa gan laiku, gan vietu uz virtuves darbgalda, un jūs varat iztikt bez tējkannas. Augstu temperatūru nodrošina sildītājs zem izlietnes. Maisītāja bloķēšanas mehānisms novērš bērnu applaucēšanos. Pazīstamo karsto un auksto ūdeni var ieslēgt ar standarta sviru. Sistēmai ir piešķirta Interjera inovāciju balva 2013, LivingKitchen Ķelnē.

Aplūkojiet visus Blanco modeļus.

Lasīt arī  Cersaie 2015 sākas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: