Roca svinēja desmit gadu jubileju Krievijā

Roca rīkoja ballīti draugiem un partneriem.

Roca Time notika aprīlī Kalina bārā Novinska bulvārī. Roca komanda un trīs simti viesu svinēja desmit darbības gadus Krievijā. Vakara vadmotīvs bija skatījums nākotnē. Futūristiski saimnieču tērpi, muzikāli numuri, gaismas un lāzeršovs Viss tika organizēts ap šo tēmu.

Attēlā: dizaineres Natālija Baženova, Zinaīda Bezuglaja.

Vakara gaitā ikviens varēja laimēt dāvanas no Roca un tās partneriem, nofotografēties piemiņas fotogrāfijā uz lielpilsētas panorāmas fona, kā arī pieteikties balvām un atbalstīt We Are Water Foundation īstenotos projektus.

Foto: ( Konzept ) Andrey Komarov, Kseniya Ponomaryova ( dizainere ) Anastasia Merzlyakova ( arhitekts ) Antonio Linares ( ROCA ).

Attēlā: aktrise Anastasija Makejeva.

Attēlā: TV raidījumu vadītāja un aktrise Tatjana Vedenejeva.

Lasīt arī  Konceptuālie mazgāšanas baseini
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: