Latviešu ziedu lietus

Dizainers Maksims Artamonovs ierosina, lai jūs justos kā īkšķelīte dušā zem zieda. Viņa neparastais dizains ieguva trešo vietu konkursā "Latvijas dizains 2011".

Starptautiskās Dizaina skolas absolvents Maksims Artamonovs iepazīstināja ar oriģinālu konceptu ziedu dušas formā. – «ziedu duša" ). Šis projekts tika izstrādāts Latvijas dizaina konkursam – 2007. gadā dibinātais konkurss, kas pievērš uzmanību Latviešu dizainam un rosina talantīgus arhitektus un "objektu" dizainerus.

Ideja par ziedu dušu ( vai varbūt "dvēseles zieds"? ) ) tāpat kā lielākā daļa ideju, tā radās spontāni. Es vēlējos apvienot biomorfās formas un augsto tehnoloģiju dizainu, metāla gludumu un dzīvas būtnes plūdumu vienā darbā. Sākotnēji dušas vispārējās formas prototips bija vāze-caurule, kurā novietots gerberas zieds, bet vēlāk tas pakāpeniski pārtapa par "ziedu kopumā".

Hromētais dušas statīvs, kā jau norāda nosaukums, ir veidots stilizēta zieda formā. Ziedošs pumpurs ar piecām ziedlapiņām atgādina ne tikai stacionāru sprauslu ( ir arī divi ūdens režīmi "ziedlapiņu" lietus piliens vai augsts spiediens no centrālās daļas ) bet arī vārsti un rokas duša ir "dīglis"-( viņa spirāle ( viņa šļūteni var iebāzt "vāzes" statīvā ).

Autors sev izvirzīja uzdevumu "zīmēt" visu objektu, izmantojot caurules, kuru diametrs ir vienāds ar pamatmateriāla diametru, jo tieši caurule ir "elementārā daļiņa" santehnika.
Stingra žūrija Latvijas dizaina konkursā 2011" Projekts "Puķu duša" ieguva trešo vietu Latvijas dizaina konkursā, novērtējot dušas kolonnas oriģinālo formu un funkcionalitāti.

Citi Maksima Artamonova darbi:
Interjera dizaina projekts studijas tipa dzīvoklim.
Konkurētspējīgs vannas istabas dizaina projekts pārim.

Lasīt arī  Kā tiek izgatavoti Jacob Delafon sanitārtehnikas izstrādājumi?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: