Cersaie 2012 Labākais: nekas cits

Pēdējā Maison & Objet sesijā iezīmētā MINIMUM tendence ir atradusi sekotājus. Luksusa minimālisms no Artceram.

Dizaineri Sandro Meneghello ( Sandro Meneghello ) un Marco Paolelli ( Marco Paolelli ) no Meneghello Paolelli Associati Studio sekoja modes noteicējas Elizabetes Lerišes ( Elizabeth Le Riche ) padomam; ( skatīt arī. «Elisabeth Leriche oponents" no 18.09.2012 ). Viņi atteicās no visa liekā, lai atgrieztos pie tēmas būtības. Tā tika radīts elegants un funkcionāls Il Cavalletto dizains Artceram.

Izlietne ar maisītāju, kas uzstādīta uz oriģinālās konsoles. Keramikas šķērssija kalpo kā galda virsma. Tas ir uzstādīts uz koka mietiņiem Piemiņa lauku dzīves šarmam. Pjedestāls ir aprīkots ar apakšējo plauktu, tāpēc ir neparasts un praktisks. Dizaina elementi ir savstarpēji aizstājami.

Izlietnes pārvietošana pa kreisi, pa labi vai pa vidu. Izvēlieties pie sienas montējamu maisītāju vai modeli ar augstu izsmidzinātāju. Pievienojiet ( Kelvin LED by Flos ) keramikas plauktu un gaismas ķermeņi;. Īsāk sakot, maksimālas iespējas ierobežotā telpā.

Attēlā: dizaineri Sandro Meneghello un Marco Paolelli.

Lasīt arī  Siltums un ūdens
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: