15 jauni produkti izstādē Cersaie 2013

Rudenī Boloņā notika lielākā keramikas, vannas istabas un virtuves aprīkojuma izstāde Cesraie 2013. Ir skaidrs, ka ražotāji arvien lielāku uzsvaru liek uz apdares materiālu un mēbeļu tekstūru.

Vadošie keramikas ražotāji izstādē prezentēja savas jaunās keramikas flīzes, kas dažādos veidos imitē īsta koka virsmu: no dažādiem novecošanas efektiem līdz dažādu sugu zāģēta koka imitācijai… Modē ir arī raupju rūpniecisku virsmu imitācija. Visizplatītākās krāsas ir melna, pelēka vai balta betona krāsa.

Izstādē demonstrētajos jaunajos sanitārtehnikas izstrādājumu klāsta produktos ir eksperimentēts arī ar apdari un krāsām. Balts spīdīgs vairs nav visizplatītākais vannas istabas risinājums. Šodien ir pieejami visdažādākie apdrukas veidi un negaidītas krāsas ( pat maisītājiem un radiatoriem ). Turklāt saskaņā ar biomorfā dizaina tendenci mūsu sanitārtehnikas izstrādājumu dizains kļūst arvien plūstošāks, imitējot citus dabas objektus.

Lasīt arī  Balva par japāņu vannu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: