6 jautājumi par tualetes uzstādīšanu

Vannas istaba izskatās skaistāka, ja izlietne un caurules ir paslēptas sienā. Daudziem rada bažas netehniskā pieeja. Vai ir kāds iemesls šīm šaubām?

1. Kas ir tualete ar instalāciju?

Jūs redzat tikai skalošanas plāksni un tualetes podiņu. Visi savienojumi paliek viltus sienā, pateicoties īpašai tualetes piestiprināšanas sistēmai un savienošanai ar ūdensapgādi un kanalizāciju.

Minimālais attālums starp priekšsienu un apdares sienu ir 17-18 cm, pieskaitot apdares kārtas biezumu. Kopumā tualetes pirms sienas uzstādīšanai vannas istabā nepieciešams aptuveni 20 cm vietas.

Attēlā: Ifo uzstādīšanas sistēma RP050101000.

2. Kādas ir instalācijas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto sistēmu??

Estētiski, higiēniski un praktiski. WC var novietot jebkurā vietā sanitārajā mezglā, un bieži vien iepriekšēja WC uzstādīšana ļauj ietaupīt vietu. Visas caurules un vārsti ir paslēpti aiz piekaramās sienas, tādējādi atvieglojot telpas tīrīšanu un sakopšanu. Grīda telpā saglabā savu rakstu, ja tā ir flīzēta ar flīzēm.Daudzi modeļi ir ūdens taupīšanas. Ja uzstādīsiet akustisko komplektu, jums nebūs jāuztraucas par tekoša ūdens radīto troksni.

Tualetes poda augstumu var brīvi izvēlēties, kas ir īpaši noderīgi dažāda auguma cilvēkiem.

3. Ko darīt, ja kaut kas neizdodas??

WC uzstādīšanas sistēmas ir ļoti uzticamas. Pēc tam, kad priekšsienas instalācija ir uzstādīta un pabeigta, cienījami ražotāji sniedz garantiju līdz pat 10 gadiem. Atsauksmes par tualeti ar uzstādīšanas sistēmu liecina, ka pašas sistēmas bojājumi ir ļoti reti. Ja kaut kas salūzt, varat noņemt aizsargplāksni un salabot to caur pārbaudes logu.

Lasīt arī  Kanalizācija: kanāli un notekas

Vēlams viengabala savienojums. Protams, ja kaut kas notiek ar santehniku vai cauruļvadu sistēmu, bez krāna neiztikt. Tāpēc vislabāk ir izmantot pastāvīgu savienojumu tie ir drošāki. Sanitārajām instalācijām tas ir polietilēna caurules un veidgabali, savienojuma metode – Metināšana: sadurmetināšana vai ar elektriskajām metināšanas ligzdām. Ūdens apgādes sistēmām izmanto nerūsējošā tērauda vai pārtikas tērauda sistēmas ar preses savienotājiem.

4. Kas nepieciešams iegādāties, lai uzstādītu tualeti ar uzstādīšanu?

Lai izvairītos no ūdens trieciena sekām, Dzīvojamā mājoklī pie ūdensvada ieplūdes atveres ir uzstādīts spiediena samazināšanas vārsts. Tas novērš avārijas pārspiedienu jūsu dzīvoklī ārkārtas situācijā.

  • Tualetes pods un vāks. Tās bieži tiek pārdotas arī atsevišķi. Pieejami pie sienas un grīdā stāvoši trauki. Lūdzu, pārbaudiet, vai komplektā ir iekļauts kronšteins un adapteris skalošanas elkonim.
  • Atkritumu tvertne ( ja tā nav iekļauta komplektācijā ) un skalošanas plate. Parasti pārdod atsevišķi.
  • Skaņas izolācijas blīves. Nepieciešams, ja vēlaties veikt papildu skaņas izolāciju.
  • Uzstādīšanas sistēma. To var ierāmēt vai bloķēt. Karkasa sistēma ir paredzēta ģipškartona un šūnveida starpsienām Konstrukcijas svars ir uz grīdas, ļoti reti uz sienas. Bloku konstrukcija ir paredzēta vienlaidu sienām, kas nes slodzi.
  • TECE melnā WC termināļa TECElux uzstādīšanas sistēma
  • Montāžas elements 111.385.00.5 no Geberit
  • Grohe uzstādīšanas sistēma 38713 000
  • Roca instalācijas sistēma 506902310

TECElux melnā WC termināļa uzstādīšanas sistēma TECE.

5. Cik lielu svaru sistēma var izturēt?

Tualetes pods ar uzstādīšanas sistēmu var izturēt līdz 400 kg. Lielākā daļa ražotāju garantē, ka pie sienas iekārtā tualete var izturēt šādu svaru, ja ir pareizi uzstādīta.

6. Cik maksā tualetes poda uzstādīšana??

Uzstādīšanas sistēmas izvēle

Roca sanitāro instalāciju sistēma 5A2640C00 no kolekcijas Silver / Silver Shadow / Silver Crown Ido priekšsienu uzstādīšanas sistēma 6604500001 Pillar 2 sanitāro instalāciju sistēma no Agape
Lasīt arī  Dušas kabīnes salikšana pa daļām: 6 varianti

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: