Slēptas tvertnes izvēle

Šis "slēptais mehānisms", lai gan mūsu vannas istabās tas ir neparasts, kļūst aizvien populārāks. Mēs jums pastāstīsim, kā un kad jūs varat izmantot integrēto cisternu.

Kā izskatās slēptais rezervuārs?

Plats un līdzens. Cisternai līdzīgs dizains, var uzņemt līdz 12 litriem ūdens. Izgatavots no izturīgas plastmasas un ievietots putuplasta apvalkā, lai novērstu kondensāciju.

Attēlā: cisterna 109.300.00.5 līdz Geberit.

Iebūvētā cisternas priekšrocības

  • Higiēnas. Tualetes poda tvertne vannasistabas galvenais izlietnis. Pirms sienas uzstādīšanas modeļa gadījumā siena noslēpj tās daļas, kas ir visvairāk pakļautas putekļu iedarbībai, piemēram, paslēpto izlietnes tvertni, atkritumu izplūdes atveri, padeves caurules u. c..
  • Klusums. Slēptā cisterna, kas atrodas aiz viltus sienas, piepildās gandrīz klusi.
  • Ergonomika un dizains. Pateicoties uzstādīšanas sistēmām, tualetes poda izlietni var uzstādīt jebkurā vannas istabas vietā, pat stūrī. Un telpa ar paslēptu krānu izskatās stilīga un plašāka.
  • Uzticamība. Skalošanas plāksni var noņemt, salabot un atkal uzstādīt caur atveri, kas aizsedz skalošanas plāksni. Pārplūdes cisternu aizsargā pārplūdes caurule, kas ļauj ūdenim ieplūst tieši kanalizācijas sistēmā.

Kad jums ir nepieciešams iebūvēts cisterns?

Sienas tualete ( pie sienas, uz grīdas ). Pastāv divu veidu tualetes podi: monobloki, kas ir viengabalains izstrādājums, kas sastāv no bļodas un izlietnes ( šajā gadījumā izlietne ir "iebūvēta" pats WC kauss, kas šajā rakstā nav aplūkots, ) un "tradicionālais" Komplekts: Tualetes pods + izlietne. Bieži vien skalošanas tvertni un izlietnes krānu piegādā viens un tas pats ražotājs, un komplektā ir iekļauts paslēptais izlietnes krāns. Vēl viena iespēja – Jūs iegādājaties tualetes podiņu atsevišķi, varianti ir "tradicionālais podiņš ( parasti pie sienas piekarināms augšējais podiņš )" vai "slēptā cisterna" Jums ir pēdējā iespēja.

Lasīt arī  13 padziļinājumā iebūvētu dušas maisītāju modeļi

pie sienas iekārtā tualete. Cisternu vienmēr uzstāda, izmantojot uzstādīšanas sistēmu, un tā vienmēr ir integrēta.

Ir četras ( ) populārākās iebūvējamo cisternu skalošanas sistēmas.
– Vienkārša skalošana. Parastā poga, kuru nospiežot, tiek izliets viss ūdens daudzums.
– Divu režīmu modelis. Ar vienu pogas nospiešanu tiek izliets viens ūdens daudzums, ar otru pogu – otrs; varat iestatīt ūdens daudzumu. Maksimālais ūdens daudzums ir vienāds ar pilno tvertnes tilpumu vai mazāks ( lai vajadzības gadījumā varētu veikt papildu skalošanu ).
– Flush-stop sistēma. Parastā šūpuļpoga. Iztukšojamā ūdens daudzums ir atkarīgs no lietotāja.
– Paplašinātās opcijas. Iebūvējamās vadības plāksnes, infrasarkano sensoru paneļi, kas aktivizējas, kad pietuvojas roka.

Attēlā: Geberit Twinline skalošanas plāksne.

Integrēts tualetes podiņš tualetes piederumiem

Kā instalēt? Slēpjamais rezervuārs tiek piestiprināts pie masīvas sienas vai uzstādīts nišā. «slēpts" Splūdze ir iebūvēta vienā līmenī vai ar režģi, lai nodrošinātu labāku savienojumu ar cieto sienu.

Iebūvēts ūdens izlietnis pie sienas piekaramajiem tualetiem

Kā instalēt? Atkarībā no priekšsienu uzstādīšanas sistēmas, kas savukārt ir atkarīga no tā, pie kuras sienas tualete tiek uzstādīta.

  • Rāmja uzstādīšanas sistēma ( visa slodze tiek pārnesta uz grīdu ). Izmanto, ja sienas vietā ir viegls dušas panelis, uz kura nevar uzstādīt smagu tualetes podestu + paslēpto izlietni. Skalošanas plates skalošanas logs atrodas spaiņa augšpusē. Arī šeit paneļa stiprinājumi vai īpaša montāžas kaste. Tā kā apšuvuma biezums ir dažāds, paneļus var savienot "šuvēm" dažāda dziļuma, stiprinājumi, lai pielāgotos izmēram, kaste- nogriezts tā, lai tas neizvirzītos uz āru.
  • Pirmssienu uzstādīšanas sistēma. Izmanto, ja santehnikas sistēma ir uzstādīta blakus vienlaidu sienai. Slēpjamais rezervuārs tiek piestiprināts pie sienas ar "slapjo" stiprinājumu Var uzstādīt paslēptu ūdens izlietni, kas ir pārklāta ar paaugstinātu paneli. Lai stiprāk savienotu ar javu, tiek izmantots montāžas režģis.
Lasīt arī  15 virtuves stūra izlietnes

Iebūvēts svaigums

atsvaidzinātāji, kas skalo tualetes podiņu skalošanas laikā, ir īpaši konstruēti priekšsienu uzstādīšanas sistēmās. Piemēram, mūsu dušas paneļiem ir ievelkamas kasetnes, kurās var ievietot dezodorantu tabletes. Cits variants Tualetes poda spurekļa tvertne ir uzstādīta uz eņģēm piekarināmas skalošanas plāksnes.

Citi slēptās cisternas tipi

  • Trīsstūraina šķērsgriezuma cisterna. Var uzstādīt stūros un ir kompaktākas nekā citas sistēmas.
  • Īsā rāmja modelis. Lietošanai, ja tualete atrodas pie loga vai zem pie sienas iekārtām mēbelēm.

Divi padomi

Ja ir uzstādīts slēptais rezervuārs, uz ūdens padeves caurules jāuzstāda priekšfiltrs.

izlietni var viegli izņemt caur izlietnes skalošanas plāksnes atveri, taču, uzstādot piekaramo sienu, ir vērts nodrošināt piekļuvi caurulēm, lai atvieglotu remontu noplūdes gadījumā.

WC tualetes ar paslēptu ūdens izlietni piemēri. Kā redzat mūsu funkcijā "dušas bļoda aiz sienas" Izmanto ne tikai pie sienas iekārtajiem tualetiem, bet arī grīdas tualetēm.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: