Sēdošas, kompaktas vannas

Pārbūvējot vannas istabu, jūs bieži vien vēlaties nomainīt pilna izmēra vannu uz dušu vai kompaktu modeli. Pretēji vispārpieņemtam uzskatam, mazas vannas var būt diezgan ērtas.

Dažreiz, kad jums nav pietiekami daudz vietas, jūs nevarat izbaudīt pilnvērtīgas vannas prieku bez vannas. Lai ietaupītu vietu, varat izvēlēties modeli ar kompaktu bļodu, kurā var gan vannoties, gan arī dušoties. Bet sēdus stāvoklī.

Taisnstūrveida sēdvieta vanna ar noteiktu izmēru ( vanna 130×70 vai vanna 120×70 &#41 ir piemērots vietas taupīšanas variants;.Taču nevajag iestrēgt kastītē. Papildus taisnstūra formas vannām ir arī citi vannu dizaini, piemēram, apaļas un ovālas. Protams, apaļa sēdvietu vanna aizņems vairāk vietas, taču tā izskatās daudz iespaidīgāk.

Mūsdienās ir plašs vannu klāsts. Atkarībā no savām iespējām un personīgajām vēlmēm varat izvēlēties brīvi stāvošu, piemēram, apaļu, kompaktu stūra vannu vai pat stāvvietu!

Starp citu, mazo vannu vidū var atrast modeļus ar burbuļvannu funkciju. Tas atkal to pierāda Sēžamā vanna var būt ļoti ērta.

Lasīt arī  Maisītāji ar izvelkamu izsmidzinātāju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Kārlis

    Vai sēdošās, kompaktās vannas ir ērtas un praktiskas izmantošanai ikdienā?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: