Lielas dušas galviņas

Dušas apmeklējums no higiēnas rituāla ir kļuvis par relaksējošu rituālu. To lielā mērā veicināja lielo dušas galviņu izgudrošana. Kurš modelis ir labākais?? Aplūkosim sīkāk.

Nebaidieties no lielā maisītāja izlietnes! Tajos tiek izmantota inovatīva ūdens tehnoloģija ( ūdens strūklu sajauc ar gaisu ) tas padara to līdzīgu lietum, nevis Šarko dušai. Dušas pieredze ir pilnīgi atšķirīga. Manuprāt, tas ir vairāk terapeitiski nekā higiēniski. Būtiska detaļa. Ja ( divas dažādas vērtības, kurām jābūt normālām ) atbilst sanitārajiem standartiem jūsu mājās, varat uzstādīt lielu dušas galvu. Lauku mājas īpašniekam nav nekādu problēmu: jums vienkārši ir jānoregulē spiediens sistēmā, lai ūdens pietiktu visām lietošanas vietām. Vienīgais, ko man ieteica Hansgrohe inženieris, bija nodrošināt nestandarta drenāžu. Ja nevēlaties stāvēt ūdenī ar galvu uz leju, varat, piemēram, pievienot priekšgalu!

Nebaidieties no lielās dušas galvas! Tajos tiek izmantota inovatīva tehnoloģija ( ūdens pilieni tiek sajaukti ar gaisu ) ūdens strūklu vietā tiek radīts lietus pilienu efekts, kā tas ir Sharko dušā. Tāpēc duša ir pilnīgi atšķirīga. Manuprāt, tas ir vairāk terapeitiski nekā higiēniski. Izceltākais notikums. Ja ( ūdens spiediens un plūsma ir divi dažādi lielumi, kuriem jūsu mājoklī ir jābūt normāliem un atbilstošiem būvnormatīviem, varat uzstādīt lielāku dušas galviņu. Lauku māju īpašniekiem nav problēmu: jums tikai jāregulē sistēmas spiediens, lai nodrošinātu pietiekamu ūdens daudzumu visām lietošanas vietām. Vienīgais, ko man ieteica Hansgrohe inženieris, bija nodrošināt nestandarta drenāžu. Varat, piemēram, pievienot priekšgalu, ja nevēlaties stāvēt stāvus ūdenī!

Paslēpt

Tropu duša

Necaurlaidīga spa jūsu mājās. Atcerieties bērnību: vienu dušas galviņu izmantoja vairākiem mērķiem. ( tas kalpoja, lai nomazgātu ziepju putas no ķermeņa, un ļauj dažas minūtes stāvēt zem straumēm ( tam ir īpašs turētājs pie sienas ). Tagad ir ieteicams dušā izmantot divas dušas galviņas. Pirmā ir stingri piestiprināta pie galvas un ir paredzēta tikai patīkamai "mājas spa" pieredzei. ( citādi saukta par "rokas dušu" ) izskalot kā iepriekš.

Dušas galviņas izmērs

15 līdz 50! Ir saprotams, ka "kausa formas" rokas smidzinātāju var izmantot lietus dušai Nekādā gadījumā: spa ir nepieciešama lielāka dušas galva! Ražotāji sacenšas ar laiku, lai saviem klientiem piedāvātu lielākus izmērus: vispirms "izauga" lejkannas Līdz 16-20 cm diametrā, pēc tam pārsniedz 30 cm atzīmi. Mūsdienās var atrast modeļus, kas mēra visā pieaugušo plecu platumā! Tie, protams, ir paplašinātās ( pie griestiem vai pie sienas piestiprināmās ) fiksētās dušas galviņas.

Bet tiem, kas dod priekšroku mazgāšanai "vecmodīgā veidā" – ar vienu rokas dušu Ražotāji piedāvā kompromisu. Tās ir diezgan lielas rokas dušas, taču to diametrs nepārsniedz 20 cm.

Rokas dušas galviņas ir pieejamas arī lielos izmēros. Bet tas nav tik labi kā "dušas virs galvas".

Lielās dušas galviņas efekts

Dušas un masāžas. Mūsdienu modernās dušas galviņas piedāvā ne mazāk kā četrus dažādus smidzināšanas režīmus – no maiga, "lietus" līdz relaksējošam, uzmundrinošam pilieni līdz virpuļojošām, blīvām ūdens straumēm, a la Šarko duša.

Jo augstāka modeļa cena, jo vairāk funkciju piedāvā ražotājs ( un otrādi ). Piemēram, neliels lietus var pārvērsties par tropisku lietusgāzi. Premium klases dušas galviņām bieži vien ir hromoterapijas funkcija ( krāsaina gaisma ).

Lasīt arī  15 itāļu vannas

Lielajām rokas dušas galviņām ir ducis dažādu ūdens masāžas režīmu.

Augšējā duša

Iebūvēta dušas galva pie griestiem. Dušas galviņas var uzstādīt pa pāriem vai pat grupās, tāpat kā piekaramos griestus. Jums nav nepieciešams uzstādīt tikai vienu ierīci; varat iegādāties un uzstādīt četras ( kā parādīts attēlā ). Nepieciešamajam uzstādīšanas punktu skaitam ir nepieciešams uzstādīšanas punktu skaits.

Attēlā: Kohler dušas galva K-8030 / K-8031.

Viss ir relatīvs! Lielas dušas galviņas tradicionāli tiek uzskatītas par piestiprināmām pie griestiem. Bet tas nav gluži pareizi. Ir pieejami arī pie sienas stiprināmi modeļi, kas karājas pie griestiem, it kā virs dušā stāvoša cilvēka.

Lielākā daļa augšējo dušu galviņu ir stingri nostiprinātas Griestos ir iebūvēta pat duša ( tā ir iebūvēta sienā vai griestos ). Taču var atrast arī modeļus ar kustīgām galviņām un regulējamiem smidzināšanas veidiem.

Pie griestiem montējamu dušas galviņu piemēri.

  • Dušas galva 13351 no Gessi rūpnīcas
  • Dušas galva 451 no rūpnīcas Newform
  • Hansaclear 51970300 dušas galva no Hansa rūpnīcas
  • 28494000 / 28494000 Axor dušas galva no Phoenix Design

13351 rokas dušas galva no uzņēmuma Gessi.

Dušas galvas forma

Apaļš vai kvadrātveida? Neviena dušas galva nav patiesi standarta. Tām visām ir kas īpašs: dažas atgādina ventilatora lāpstiņas, citas – vannu eksotiska zieda ziedlapiņas, un trešā – īsta kristāla lustra formā.

Tās forma ir nomainīta: lielo izmēru dēļ dušas galva ir "lietus" vienmēr ir pakļauts viss ķermenis.

Lielo dušas galviņu formas un formas ir ļoti dažādas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: