Kā iegādāties mājas saunu

Vispārpieņemtajā valodā visi mājas pirts kompleksi – klasiskā somu sausā pirts un Latviešu tvaika pirts – jau izsenis tiek dēvēti par "saunām". Kas jāņem vērā, izvēloties šo noderīgo ierīci?

Modernās mājas saunas ir kompaktas, viegli montējamas un demontējamas – piemērotas arī īres dzīvokļu īrniekiem.

ieguvumi veselībai

Sauna vai tvaika pirts? Sausais tvaiks ir raksturīgs somu saunām, tas normalizē asinsspiedienu un labi sasilda. Mitrā Latviešu tvaika pirts, kuras temperatūra nepārsniedz 50°C uzlabo imūnsistēmu un palīdz elpošanas sistēmai. Ražotāji piedāvā arī daudzfunkcionālas kabīnes tiem, kam patīk kombinēt dažādus pirts peldes veidus.

infrasarkanās kabīnēs Tā silda jūsu ķermeni un mēbeles, nevis gaisu. Optimālā temperatūra šīm ierīcēm ir 38-45 grādi. Cilvēks svīst un svīst, bet viņa asinsrites sistēma nav pārslogota.

Attēlā: Bali infrasarkanā kabīne ar KWS sauso klimatu.

Veidlapa

Taisnstūra formas – visbiežāk. Pirts telpas ir pieejamas arī stūra, pusapaļas vai kompaktās versijās ar stūra ieeju un "pirts+duša kabīne" versijā.

Izmērs

Jauka krāsns- ar lielu pirts krāsni. Labā saunā elektriskajai plītij, kurā tiek sildīti akmeņi, jābūt pietiekami dziļai. Jo lielāks ir pirts izmērs, jo jaudīgākai ir jābūt krāsnij, jo no tās ir atkarīgs pirts sildīšanas ātrums un kvalitāte.

Var pat ietilpt jūsu mājās. Tirgū var atrast daudz dažādu produktu, tostarp miniatūras mājas saunas ar platību līdz 1,7 m2 ) ļauj to iebūvēt standarta vannas istabas apjomā.

Lasīt arī  ) 14 ovālas čuguna vannas

mājas tvaika un spa kabīņu piemēri ar iespēju iet dušā, kā arī sēdēt un gulēt.

  • Sweet Sauna Combi XL no Starpool
  • Effegibi Topkapi sauna
  • Duravit pirts 7501 / 7510
  • Tangram SPA zona no rūpnīcas Klafs

Saldā pirts Combi XL no Starpool.

Materiāls

koks. Skujkoki karstuma ietekmē izdala baktericīdas vielas, liepas un apses – nomierinošs. Tirgū ir pieejamas plastmasas kabīnes, taču skujkoku koks joprojām ir labākais materiāls pirts iekšpuses apšuvumam.

drošība un kontrole

Easy Steam. Lai paaugstinātu temperatūru un tvaika daudzumu, uz akmeņiem uzlej ūdeni vai zāļu buljonu. lai padarītu to drošāku, daudziem modeļiem ir īpaša ūdens tvertne, ko var izmantot pat bērni. Dažos modeļos krāsns ir iebūvēta panelī, kas izgatavots no karstumizturīgas koksnes. Taču arvien biežāk modernās pirtis tiek vadītas ar tālvadības pulti, tāpēc jums nav nepieciešams pietuvoties pārāk tuvu karstajai krāsnij.

Dažās kabīnēs, lai gan tās ir kompaktas, var izvietot vairāk nekā vienu tvaikoni. Procesa vadība ar tālvadības pulti.

Attēlā: Effegibi meistara sauna.

Inteliģence + zinātība. Daudzas mūsdienu saunas ir "viedas". Iebūvētie sensori reaģē gandrīz uz visu: tie ieslēdz gaismu, tiklīdz ieejat kajītē; tie uzrauga temperatūru, vajadzības gadījumā aktivizējot plīti vai tvaika ģeneratoru; tie dod skaņas signālu, ja tiek pārsniegts atļautais atrašanās laiks ( no trim līdz trīsdesmit minūtēm ). Daži modeļi ļauj ieprogrammēt sistēmu nedēļai uz priekšu.

Aksesuāri

Pilnīgai relaksācijai. Modernā mājas sauna var būt aprīkota ar radio vai MP3 atskaņotāju, lai mūzikas klausīšanās būtu vēl patīkamāka. Jāatzīmē arī tādi aprīkojuma elementi kā karstumizturīgs pulkstenis un polsterēti sēdekļi. Pirts piederumus var iegādāties komplektā vai atsevišķi. Jūs varat apvienot relaksāciju un hromoterapiju ar gaismu applūstošā saunā.

Mājas pirtīs nereti tiek uzstādīts papildu aprīkojums: sālījums, smaržvielas un dažkārt arī ledus atvēsināšanai pēc tvaika pirts. Mūsdienīgajās kajītēs pat akmeņi tiek apūdeņoti, nospiežot vienu pogu.

Lasīt arī  13 dušas paliktņi 90x90

Skatiet mūsu pirts un tvaika pirts dizainu

Pirts ir arhitektu Igora Metelkina un Ivana Kačalova projekts Vanna no arhitektu studijas Archconcept projekta Vanna no dekoratores un dizaineres Anastasijas Muravjevas projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Guntis

    Vai kāds varētu ieteikt, kur varētu iegādāties labu mājas saunu Latvijā? Es vēlos izveidot mājās savu personisku spa telpu un interesē, kur var atrast kvalitatīvu mājas saunu, iespējams arī ar dažādiem papildfunkcijām vai pieejamām izmēru iespējām. Esmu pateicīgs par jebkuru informāciju vai ieteikumu!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: