Piepūšamie spa baseini

Lai būtu lieliskā formā, nav nepieciešams apmeklēt dārgu spa, vienkārši uzstādiet dārzā savu burbuļvannu. Tas sniedz dubultu peldēšanās prieku!

Kas ir piepūšamais spa baseins??

Sakārtojums. Piepūšamie spa baseini ir saliekamas konstrukcijas, ko var uzstādīt gandrīz jebkurā zemes gabalā. Piepūšamais burbuļvanna no parastā baseina atšķiras ar sniegtajiem "pakalpojumiem" — Ūdens funkcijas papildina burbuļvannu funkcijas. Piepūšamie spa baseini ir autonomas sistēmas ar nepārtrauktiem ūdens filtriem. Tas nozīmē, ka ūdens nav pastāvīgi jāmaina Netīrā ūdens novadīšana un tīrā uzpildīšana. Filtri un sūkņi to visu paveic.

Materiāls. Piepūšamajā burbuļvannā ar hidromasāžu iekšējiem slāņiem izmantots jaunākais modernais kompozītmateriāls un laminēts PVC ārējais slānis. Fiber-Tech konstrukcija nodrošina piepūšamajiem spa korpusiem nepieciešamo izturību, lai tie izturētu četru cilvēku svaru un nesagrozītos.

Kādas ir jūsu spa iespējas?

Ar vadības paneļa palīdzību var regulēt gaisa strūklu un mainīt aeromassāžas režīmu.

Attēlā: Intex PureSpa Bubble Therapy karstās vannas vadības panelis.

Cieta ūdens mīkstināšanas sistēma. Pateicoties šai sistēmai, uz virpuļvannas sieniņām un sūkņa sastāvdaļām nogulsnējas mazāk sāļu. Arī mīksts ūdens labvēlīgi ietekmē ādu.

Hlora ražošanas sistēma. Tas ļauj dezinficēt ūdeni ar parasto sāli un vienlaikus iegūt jūras ūdeni, kas ir labvēlīgs arī ādai.

Integrēts sūknis. Iesūc ūdeni un atbrīvo to no gružiem, izmantojot kārtridža filtru.

Iebūvēts sildītājs. Ūdens sildīšanas sistēmu var ieprogrammēt, lai nodrošinātu ērtu peldēšanos jebkuros laika apstākļos. 1,5 līdz 2,5 grādi stundā, kad virpuļvanna ir piepildīta ar ūdeni.

Lasīt arī  Bidete: veidi

Vadības panelis. Ļauj ieprogrammēt un kontrolēt spa darbību. Ja nepieciešams, var regulēt jaudīgās gaisa strūklas, lai nodrošinātu mierīgu un relaksējošu masāžu.

Jets. Pieejams no 4 līdz 120 vienībām.

Kā pareizi uzstādīt spa baseinu?

Baseina oderējums ļauj uzstādīt baseinu uz atklāta zemes gabala. Ziemā baseins nav jātīra.

Attēlā: Intex papildaprīkojuma baseina pārsegs.

Bez papildu satraukuma. Piepūšamo džakuzi baseinu var uzstādīt gan iekštelpās, gan ārā. Jūsu izstrādājumam ir pievienots DVD ar detalizētām video instrukcijām par karstās vannas uzstādīšanu, ekspluatāciju un apkopi. Šāda baseina uzstādīšana neprasa īpašas zināšanas un prasmes, tāpēc jūs varat to uzstādīt pats, nepiesaistot profesionāļus, un tādējādi ietaupīt naudu. Baseinu ir viegli samontēt, nepieciešams tikai piepūst izvērsto tukšo baseinu, piepūst to un piepildīt ar ūdeni. Ar parocīgiem rokturiem varat pārvietot salikto, tukšo baseinu uz jebkuru vēlamo vietu.

Kad ieteicams izmantot burbuļvannu?

Atpūtai. Whirlpool spa ir ideāli piemērots noguruma un stresa mazināšanai. Maz kas sniedz tik lielu baudu kā atpūta baseinā ar karstu, burbuļojošu ūdeni.

Asinsrites uzlabošanai. Džakuzi atslābina sirds muskuli un asinsspiediens automātiski pazeminās.

Nogurušo muskuļu un locītavu atslābināšanai. Ūdens spa procedūra lieliski mazina muskuļu sasprindzinājumu, atjauno locītavu kustīgumu un var ievērojami mazināt sāpes. Īpaši noderīgs gados vecākiem cilvēkiem, kas cieš no artrīta, čūlas vai diabēta.


Fotoattēli ar oficiālā dīlera piekrišanu
Intex zīmoli RF.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: