Neliela vannas istaba: sanitārtehnika

Mazā telpā ir grūti atrast sanitāros piederumus. Ja izvēlēsieties tikai to, kas jums patīk, jūsu vannas istabā būs daudz vietas – galu galā jūs iegūsiet noliktavu! Kādi priekšmeti jāmeklē?

Ierobežotu vannas istabu var aprīkot ar visiem nepieciešamajiem sanitārajiem piederumiem. Bet negaidiet, ka tajā būs vieta pastaigām.

Kompakta vanna

Taisnstūra formas vanna. Ja izvēlaties 150 vai 170 cm garu standarta modeli un novietojat to pie īsās sienas, nevis garās, ietaupīsiet daudz vietas. Kvadrātveida vannas parasti ir pārāk lielas, savukārt apaļas un ovālas formas vannas aizņem pārāk daudz vietas Papildu telpa – tos nevar vienkārši novietot stūrī un gar sienu.

Vieglākais veids, kā ietaupīt vietu, ir novietot nelielu paralēlrupu pie vannas istabas sienas.

Sēžamā vanna. Arī laba alternatīva. Taču tas ir piemērots tikai tiem, kas ir gatavi atteikties no gulēšanas ūdenī, lai taupītu vietu.

Šodien mēs piedāvājam čuguna un akrila sēdvietas vannas 120 un 140 cm garumā.

Mazās sēdvietas vannas ir dažādu formu.

  • KUSATSU POOL 177 vanna no Kaldewei rūpnīcas, ko projektējis Associati Sottsass
  • Kohler K-1490-X vanna
  • SANIFORM PLUS STAR 330 / 331 / 332 / 333 / 334 / 334 / 335 / 336 / 337 / 344 / 345 Kaldewei vanna, projektējis Phoenix Design
  • Vanna 657350 no Keramag rūpnīcas

KUSATSU POOL 177 Kaldewei vanna, ko projektējis Associati Sottsass.

Stūra vanna. Tas ir trīsstūra formas un īpaši paredzēts uzstādīšanai stūros. Šādi modeļi aizņem ļoti maz vietas, taču atkal neļauj jums izstiepties ūdenī visā augumā.

Nav iespējams! Monobloka dušas kabīnes ar daudziem papildaprīkojumiem – parasti to cena ir augstāka. Šīs izlietnes ir paredzētas plašām vannas istabām, un to izmērs ir atbilstošs. Šādas lielgabarīta ierīces nav piemērotas mazām telpām.

Lasīt arī  Dažādu materiālu izlietnes: katra materiāla priekšrocības un trūkumi

Attēlā: Teuco 156 Next+ dušas kabīne, ko projektējis Gioacchini Nilo.

Neliela dušas kabīne

Saliekamā kabīne. Bieži kļūst par alternatīvu vannai, jo aizņem mazāk vietas. Tomēr šī alternatīva ne vienmēr ir piemērota. Pirmkārt, daudziem cilvēkiem patīk laiku pa laikam pagulēt vannā un atpūsties Viņi uzskata, ka mazgāšanās dušā ir normāla ikdienas higiēnas funkcija. Otrkārt, ja tas ir standarta dzīvoklis, plānoto vannas nomaiņu pret dušas kabīni jāapstiprina attiecīgajām iestādēm. Pretējā gadījumā jūsu BIM var palikt sarkanas līnijas.

"Mājās gatavota" dušas kabīne aizņems tik daudz vietas, cik vēlaties, un ietilps vissīkākajā stūrītī.

Nosakiet prioritātes! Nelielā vannas istabā nav lielas jēgas izmantot daudz sīku piederumu. Izvēlieties preces ar papildu funkcijām. Tādējādi vannas un dušas kabīnes vietā virs kompaktās tualetes ar bidē funkciju var uzstādīt dušas kabīni un izlietnes "spārnu".Mazāka izmēra vannasistabas ir lietderīgi izmantot viesu vannas istabā. Tas nozīmē, ka varat ērti veikt ikdienas higiēnas darbus, neatbalstot elkoņus pret rumpi.Dušas kabīnē 80x80cm. Ērti varētu justies tikai sīka auguma dāma, bet stingras miesasbūves vīrietis, mēģinot nomierinoši nomazgāties dušā, varētu saskarties ar daudzām neērtībām. Tāpēc vienmēr ir prātīgāk izvēlēties 1 modernu daudzfunkcionālu objektu ar ērtiem izmēriem, nevis kompaktu monofunkcionālu sanitāro priekšmetu komplektu.

Prioritāšu noteikšana! Nelielā vannas istabā nav jēgas izmantot daudz mazu sanitāro piederumu. Izvēlieties preces ar papildu funkcijām. Tādējādi vannas un dušas kabīnes vietā var ierīkot dušas kabīni, virs kompaktās tualetes var novietot izlietnes "spārnu" ar bidē funkciju.Miniatūras sanitārtehnikas izstrādājumi ir lietderīgi viesu vannas istabās. Tas nozīmē, ka ikdienas higiēnas procedūras vislabāk veikt ērti, nepiespiežot elkoņus pie rumpja.80×80 cm dušas kabīne. stingras miesasbūves cilvēkam var būt ļoti neērti, mēģinot dušā iet "taisnā" pozīcijā. Tāpēc vienmēr ir prātīgi izvēlēties 1 modernu, daudzfunkcionālu priekšmetu ar ērtiem izmēriem, nevis kompaktu, monofunkcionālu sanitāro piederumu komplektu.

Paslēpt

Neliela izlietne

Tradicionālas formas izlietne. Daudzi ražotāji šodien piedāvā mazus modeļus no sanitārtehnikas, stikla, nerūsējošā tērauda un pat akmens.

Lasīt arī  13 virtuves maisītāji

Izlietnes ir pieejamas visās cenu kategorijās. Taču tām ir viens kopīgs trūkums – Uz sienas, grīdas, galda virsmas vai izlietnes skapīša. Ja jums tas netraucē, varat ietaupīt vietu ar izlietni.

Labāk mazs izlietnis nekā nekāds izlietnis. Tagad ir pieejami modeļi, kuru platums ir mazāks par 40 cm!

Stūra mini izlietne. Ļoti praktisks un vietas taupošs. Tirgū ir diezgan daudz šādu ierīču. Taču tās nav piemērotas visām vannas istabām. Problēma ir tā, ka lielākajā daļā standarta dzīvokļu sākotnēji nav paredzēta iespēja uzstādīt stūra izlietni: būs jāmaina ūdensvada padeves līnija no ūdensapgādes sistēmas stāvvadiem un jānovieto kanalizācijas caurules jaunā vietā. Un tas ir ne tikai papildu darbs un izdevumi, bet arī risks tikties ar Mājokļu inspekciju.

Stūra izlietnes pēdējā laikā ir kļuvušas ļoti populāras. Taču ne visi vannas istabas plānojumi ir piemēroti šāda veida aprīkojumam.

Mini tualete

Kompakta stāvus tualete. Šis modelis, kas sastāv no bļodas un cisternas, ir maza izmēra. Īpaši labas ir modernas tualetes ar plakanu, bet augstu ūdens izlietni Viņi tiek atgrūsti atpakaļ pie sienas, tādējādi atbrīvojot vietu priekšā.

Tualetes poda pods ar šauru spainīti ir ideāli piemērots mazām vannas istabām.

WC bidē. Mazā tualetē parasti nav iespējams ierīkot atsevišķu bidē. Geberit Bidet tualete ir ideāls risinājums, ja vēlaties izveidot dušu, neieejot dušā. Tam ir atšķirīgs krāns un sprausla, kas atšķiras no parastā tualetes poda.

Attēlā: Geberit AquaClean 8000plus tualete.

Pie sienas iekārtā tualete. Pircējus vilina cisternas neesamība, bet bez tās nevar iztikt! Jāatceras, ka pie sienas piekaramā tualetes poda un izlietnes uzstādīšanai ir nepieciešama uzstādīšanas sistēma, kas arī aizņem vietu… Šajā gadījumā vienīgais reālais vietas ietaupījums ir paslēptā rezervuāra plakanā konstrukcija. Kopā ar uzstādīšanas rāmi tā dziļums nepārsniedz 11 cm.

Lasīt arī  Bidete: veidi

Priekšsienas uzstādīšanas sistēma ir paslēpta aiz dušas tualetes aiz starpsienas. Uz šī atbalsta rāmja tiek piestiprināta bļoda, izlietne un ( ūdens un notekūdeņu caurules );.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: