Gudras mēbeles no Finion kolekcijas

Bezvadu uzlāde viedtālrunim un inteliģentas apgaismojuma un skaņas funkcijas – šādas viedās vannas istabas funkcijas Villeroy & Boch piedāvā jaunajā Finion kolekcijā. Tagad jūsu peldēšanās būs ērtāka.

Unikālā puristiskā dizaina un gudrās tehnoloģijas kombinācija nav palikusi nepamanīta starptautisko dizaina ekspertu: Finion ir ieguvis iF Design Award 2017 un Red Dot Design Award 2017. gadā.

Vannas istabā ir svarīgi ne tikai kvalitatīvs un pievilcīgs dizains, bet arī tas, lai tā būtu ērta. Tātad Villeroy& Boch izmanto modernās tehnoloģijas, lai savā Finion kolekcijā integrētu bezvadu uzlādi un virkni viedo mājas funkciju.

Bezvadu uzlādes stacijas

Sekojot vadošo viedtālruņu ražotāju Apple un Samsung piemēram, Villeroy & Boch paļaujas uz pārbaudīto Qi bezvadu uzlādes standartu.

Viedtālruņu bezvadu uzlādes stacijas ir integrētas Finion mēbelēs, izmantojot slēptu stiprinājumu. iespēja tiem, kas vēlas uzlādēt savu viedtālruni, neizejot no vannas istabas un neizmantojot lādētāju – Ierīce jānovieto tikai plauktu vai sānu skapīšu augšpusē. Šīs iespējas nenovērtējama priekšrocība ir tā, ka īssavienojumu risks, ko rada kabeļu un vadu tuvums ūdenim, ir samazināts līdz minimumam.

Viedā skaņa un gaisma

Pieejami Finion spoguļi un vannas ar integrētu Bluetooth – Ar skaļruņu sistēmu, ko var viegli savienot ar viedtālruni. Tagad lietotāji var baudīt savu iecienītāko mūziku, guļot vannā, neuztraucoties par to, ka ierīcei beigsies jauda.

Paldies atjautīgas apgaismojuma funkcijas un Emotion noskaņu apgaismojumu var bezgalīgi pielāgot atbilstoši garastāvoklim vai diennakts laikam. Turklāt viens no spoguļiem ir aprīkots ar LED perimetra apgaismojumu un gudru pretaizsvīšanas funkciju.

Stilīgs un vienlaikus funkcionāls

Papildus viedtālruņa uzlādes stacijai, kas ir pieejama kā papildaprīkojums, kolekcijai ir arī citas funkcijas:

Lasīt arī  12 piepūšamie baseini bērniem

  • Durvju atvēršana ar spiedpogu var atvērt, pieskaroties vienai pogai, lai iegūtu stilīgas un funkcionālas mēbeles bez rokturiem;
  • Modularitāte un daudzpusība kolekcija piedāvā iespēju kombinēt priekšmetus, lai radītu unikālu dizainu, padarot Finion keramiku un mēbeles kā vienu veselumu;
  • visaugstākais Precīza izgatavošana;
  • izturīgs pret skrāpējumiem virsmas;
  • iespēju radīt individuālas krāsu kombinācijas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: