Bidete: veidi

Mūsdienās bidē vannas istabā kļūst tikpat pazīstams kā izlietne vai tualetes pods. Piemērots lielai telpai: grīdas vai sienas bidē un mazai telpai: tualetes bidē vai atsevišķs vāks tualetei.

Kā izvēlēties bidē? Es nekad neesmu iegādājies bidē ar smaržu, sildīšanu vai analīžu savākšanu. Es nevaru iedomāties šo objektu kā dizaina attīstību: labi, sēžot atpakaļ, labi, ne balts, bet tālāk? Manuprāt, vissvarīgākais šeit ir ergonomisks modelis un labs krāns, lai ūdens temperatūra būtu nemainīga, nevis piedāvātu kontrastējošu dušas efektu jutīgākajās ķermeņa daļās. Runājot par ražotājiem, es ieteiktu izvēlēties pārbaudītus un pārbaudītus

Kā izvēlēties bidē? Es nekad neesmu iegādājies bidē ar aromatizāciju, sildīšanu vai testa komplektu. Es nevaru iedomāties šo objektu kā dizaineru radītu: nu, lai sēdētu atpakaļ, nu, ne baltā krāsā, bet tālāk? Manuprāt, svarīgāk ir ergonomisks modelis un labs krāns, lai ūdens temperatūra būtu nemainīga un neradītu kontrastējošu dušas efektu jutīgākajās ķermeņa daļās. Runājot par ražotājiem, es ieteiktu laika pārbaudi izturējušo Hide

Bide sistēma

Gandrīz tikpat labi kā tualete. Daudzējādā ziņā tas atgādina tualetes podiņu, taču ir vairāk iegarens un bez izlietnes, ko aizstāj aukstā/karstā ūdens vārsti un īpašas formas maisītājs ( tas ļauj pabeigt procedūru, kurai bidē bija iecerēts ).

Ūdens var tikt padots no augšpus vai apakšpus baseina malas. Jāsaka, ka ovāla bļodas forma ir visērtākā un praktiskākā, bet ne visnepieciešamākā.

Tā kā tualetes pods un bidē tiek uzstādīti blakus, vislabāk, ja tie izskatās līdzīgi.

Lasīt arī  Julia Stuckert par pašreizējām vannas istabas dizaina tendencēm

Bidetes maisītājs. Svarīga izmaksu pozīcija, jo īpaši, ja iegādājaties pie sienas piekarināmu gaismekli. Tualetes podam ir nepieciešams papildu skalošanas vārsts, bet bidē ir nepieciešams īpašs krāns. Grīdas statņu modeļiem piemērots maisītājs visbiežāk tiek pārdots komplektā.

Attēlā: 2818 / 2818F by Oras, projektējis Svard Kirsi.

Parastā bidē

Grīdas un sienas bidē. Vienkāršākajā versijā ūdens padeves konstrukcija ir divfunkcionāls krāns, kas uzstādīts uz bidē sienas. Temperatūru un ūdens spiedienu var regulēt tāpat kā ar parasto krānu.

Dārgāki modeļi, kas aprīkoti ar termostatu, uztur iepriekš noteiktu temperatūras režīmu Ir tikai jānoregulē ūdens spiediens.

Ir maisītāji, kas spēj radīt dažāda veida strūklas: normālas, maigas, ar bagātīgu gaisa plūsmu, intensīvas un pulsējošas. Starp citu, pie sienas piekaramo bidē maisītāju parasti var izvēlēties atsevišķi.

Bidetes podi, tāpat kā tualetes podi, ir izgatavoti no sanitārtehnikas vai porcelāna ( priekšroka tiek dota porcelānam ) dažkārt pārklāti ar netīrumus atgrūdošu pārklājumu.

Bide parasti tiek piegādāts kopā ar tualetes podiņu. Nav pārsteidzoši, ka bidē forma var būt tikpat sarežģīta.

Monobloks. Tiem klientiem, kuri vēlas izveidot mazāku vannas istabu, bet nevēlas liegt sev tikpat augstu komforta līmeni. Šīs tualetes ir apvienotas ar bidē īpašā veidā: divas neatkarīgas sēdvietas ar kopīgu pieslēgumu ūdensvadam un kanalizācijai.

Attēlā: T 3069 01, Ideal Standard.

WC bidē

Hibrīds. Ārēji šis modelis daudz neatšķiras no parastas tualetes. Bet tas ir aprīkots ar paplašinātu cisternu, kurā papildus ūdenim ir arī elektroniskā vadības sistēma.

Šīs tualetes podi pārvēršas bidē, nospiežot īpašu pogu. No baseina aizmugures stiepjas krūze, kas veido strūklu strūklaku. Temperatūra un citi parametri tiek iestatīti automātiski.

Lielākās neērtības ir tās, ka vairumā gadījumu poga ir jātur nospiesta visu bidē lietošanas laiku. Dažreiz iekšpusē ir ūdens sildītājs, tāpēc nav nepieciešams pieslēgt tikai auksto ūdeni.

Lasīt arī  7 lieli piepūšamie baseini

Nospiežot pogu vai sviru, parasts tualetes pods kļūst par bidē.

bidē vāks

WC atvilktnes stiprinājums. Bidetes pārsegs &#40 tiek piestiprināts pie parastā pie sienas vai grīdā stāvošā tualetes poda, nevis pie parastā sēdekļa;. Aukstais krāns, karstais krāns, ūdens padeves caurule un visi vadības elementi atrodas uz dušas galviņas, kas ir atsevišķi savienota ar cauruļvadu ( vadu vienkārši iesprauž kontaktligzdā ). Vāks spēj nodrošināt tādas pašas funkcijas kā bidē tualete. Tālvadības pults vai mehāniskā ( kājas vadība ) ar pedāli. Tiesa, šāda veida bidē, tāpat kā parastie vāki, nav piemēroti visām tualetēm, dažkārt tikai tā paša ražotāja modeļiem.

Bidetu nedrīkst sajaukt ar vāku.. Bidāns ir tualetes poda sēdeklis, kas darbojas kā bidē.

Uzstādīt bidē vai neuzstādīt bidē? Šis parasti nav jautājums, ko uzdod projektētājam vai arhitektam. Atbilde ir viennozīmīga – jā. Mūs bieži aicina cilvēki, kuriem ir liels dzīvoklis, vai lauku māju īpašnieki. Vannas istaba ir pietiekami plaša, lai tajā varētu izvietot ne tikai bidē, bet arī burbuļvannas, dušas un infrasarkano staru pirtis, ja nepieciešams. Lielos dzīvokļos parasti ir vismaz divas tualetes – viena viesiem un otra viesiem. Ja viesu vannas istaba ir maza, tajā ir ērtāk ierīkot higiēnisku dušu. Tas sastāv no nelielas dušas galviņas un ūdens slēdža, kas ir piestiprināti pie sienas blakus tualetei un gandrīz neaizņem vietu.

Ievietot bidē vai neievietot bidē? Šis parasti nav jautājums, ko uzdod projektētājam vai arhitektam. Atbilde ir nepārprotama: jā. Visbiežāk pie mums vēršas cilvēki ar lielu dzīvokli vai lauku māju īpašnieki. Šajos īpašumos ir pietiekami daudz vietas, lai ietilpinātu ne tikai bidē, bet arī burbuļvannu, dušas kabīni ar turku pirti, infrasarkano staru saunu, dušas galviņu, dušas galviņu ar tvaika dušu un dīvānu. Lielākos dzīvokļos parasti ir vismaz divas vannas istabas: viena viesiem un viena viesiem. Ja viesu vannas istaba ir maza, tās vietā varat ierīkot sanitāro dušu. Tas sastāv no nelielas dušas galviņas un ūdens slēdža, ko var uzstādīt pie sienas blakus tualetei un kas gandrīz neaizņem vietu.

Paslēpt

Kādu bidē veidu izvēlēties?

Ciešās telpās, bet ne uz maiņas laukuma. Ja jūsu vannas istaba ir liela, labāk izvēlēties parastu bidē un maisītāju. To parasti uzstāda vai piekarina blakus tualetei. Ja jums nav daudz vietas, varat izvēlēties pie sienas piekarināmu vai iebūvējamu tualeti kopā ar bidē. Vienkāršākais variants – elektroniskais bidē Bide vāks, kas ir budžeta risinājums tiem, kuri nevēlas tērēt naudu par pilnvērtīgu sanitāro ierīci. Pirmkārt, par mazāku samaksu jūs varat iegūt lielāku veiktspēju. No otras puses šāda ierīce ir mazāk uzticama un nav piemērota visām tualetēm.

Lasīt arī  Sanitārtehnikas izstrādājumi, kas nesatur netīrumus un mikrobus: tehnoloģijas vēsture

Alternatīva iespēja. Ja vēlaties ietaupīt vēl vairāk, aizmirstiet par bidē un padomājiet par higiēnisku dušu . Neliela dušas galviņa uz šļūtenes, kas piestiprināta pie jaucējkrāna un uzstādīta pie sienas blakus tualetei, kas veiksmīgi pilda bidē funkciju.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: