26 Vannas istabas jaucējkrāni

Mūsdienu vannas istabas krāns ir stilīgs un bieži vien dizaina aksesuārs ar daudzām dažādām funkcijām. Redakcijas fotogalerijā atradīsiet daudz oriģinālu modeļu.

Funkcionāls un skaists

Optimālais risinājums jūsu vannas istabai ir izlietnes maisītājs, dušas maisītājs, universālais maisītājs un vannas maisītājs. Ar pēdējo mēs jums parādīsim šajā fotoattēlos.

Diez vai kļūdītos, ja mūsdienu vannas maisītājus raksturotu kā funkcionālu vannas istabas aprīkojumu. To lietderība un skaistums iet roku rokā. Izstrādājumus var pielāgot, lai tie atbilstu īpašām klientu prasībām, piemēram, temperatūras ierobežošana, ūdens taupīšanas sistēmas u. c. Dažus interesē universāls krāns ar garu izsmidzinātāju, kas pagriežams gan uz izlietnes, gan uz vannas; citi sapņo par stāvvietu vannas maisītāju ar platu, plakanu izsmidzinātāju, kas ūdeni izplata kaskādēs vai atsevišķās, maigās strūklu plūsmās. Vannas maisītājus iedala pēc to stila un funkcijām, kā arī pēc to uzstādīšanas vietas – uz vannas malas, sienā vai uz grīdas.

Lielākā daļa vannas maisītāju ir minimālisma stilā ( tīras līnijas, bez liekām detaļām, hromēta apdare ). Neapšaubāma šo izstrādājumu priekšrocība ir to divējāda nozīme: tos var integrēt ikvienā modernā vannas istabā. Luksusa cienītāji var izvēlēties krāšņu maisītāju, klasisku, retro, ar vārstiem vai svirām, vai pat bez tām, kas ūdeni pasniedz automātiski, jums tikai jāpietuvina rokas pie izlietnes. Un hroms nav vienīgā iespēja. Vannas jaucējkrāni ir pat pārklāti ar zeltu un sudrabu, un to bronzas un misiņa detaļas var būt patinētas, iegūstot antīku šarmu.

Lasīt arī  Kas jums jāzina par tualetes uzstādīšanu grīdas līmenī
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: