Īstiem pazinējiem: labākie mājas kafijas automāti

MagaZilla tirgotāji nosauca populārākos kafijas automātus lietošanai mājās. Kuri modeļi jūs iepriecina ar savu kvalitāti un iespējām??

  • Daudzfunkcionālais kafijas automāts De'Longhi ECAM 23.460.B paredzēts espresso, americano un cappuccino. Varat izvēlēties no dažādām iespējām regulēt dzēriena temperatūru, tilpumu un stiprumu.

Padoms:. Lai iegādātos labāko iespējamo cenu, vislabāk ir apmeklēt tīmekļa vietni / un salīdzināt tiešsaistes veikalu cenu politiku.

  • Stilīgs kafijas automāts Philips EP 4343/70 Izgatavo gardu espresso un citus espresso dzērienus. Aprīkots ar automātisko LatteGo cappuccinatoru. Aqua Clean ūdens filtrs.
  • Cappuccinator kafijas automāts Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 Var pagatavot espresso, krējuma kafiju, latte, cappuccino, Americano, ristretto, latte macchiato. Īsti kafijas pazinēji novērtēs iespēju izveidot savas receptes.
Lasīt arī  Siemens inteliģentie automātiskie kafijas automāti
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: