Bosch sajauc bez šļakatām

Bosch piedāvā iegremdējamo blenderi CleverMixx ar mini uzgalīti maziem traukiem un pārsteidzošu dizainu.

Jaunajam Bosch iegremdējamajam blenderim CleverMixx ir papildu šaurs Slim Foot uzgalis, kas ietilpst pat mazā smūtijveida glāzītē vai šaurā bērnu burciņas kakliņā. Inovatīvs dizains novērš šļakstīšanos un spļaušanu, tādējādi atvieglojot kārtības uzturēšanu virtuvē.

Ar rokas blenderi MSM2623G un īpaši mazo uzgalīti var ātri pagatavot dažas mērces pēc izvēles un pasniegt tās kā uzkodas. Ierīcei ir pievienota neliela grāmatiņa ar mērču un mērču pagatavošanas receptēm, kas sniedz jums ātru pārskatu un ļauj viegli iepazīties ar to daudzveidību. Blenderis ir pieejams dažādās maigās krāsās.

Lasīt arī  Hansa māca retro kulināriju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: