Panasonic laiž klajā ceļošanai paredzētu fēnu

Ērts formāts un matu kopšana salonā ar Panasonic jaunumu.

Jaunais matu žāvētājs EH-NA30 ir paredzēts ceļošanai. Tam ir ne tikai kompakts izmērs, bet arī praktisks salokāms rokturis, tāpēc tas neaizņems pārāk daudz vietas jūsu somā un nepārslogos jūsu bagāžu. Tā ir ne tikai žāvēšana, bet arī matu un galvas ādas kopšana.

Tajā izmantota inovatīva nanoe tehnoloģija. Matu žāvētājs absorbē mitrumu no gaisa un pārvērš to ļoti mazās nanodaļiņās. Tie darbojas dziļi iekšpusē, piesātinot matu stiebru ar mitrumu no iekšpuses un atjaunojot normālu galvas ādas pH līdzsvaru. Mati kļūst stiprāki un spīdīgāki, mazāk bojāti ķemmēšanas un veidošanas laikā.

Ar īpaši izstrādāto koncentratora uzgali matus var izžāvēt vēl ātrāk un vienmērīgāk. Tam ir arī īpašs maigs 50° C temperatūras iestatījums un dažādi gaisa padeves ātrumi.

Lasīt arī  Scarlett atnes herbāriju uz svaru kausiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: