...

5 populārākās veļas mazgāšanas mašīnas: pēc M.Video un Yandex apmeklētāji.Tirgus

Kāda ir labākā veļas mašīna? Iespējams, vispopulārākās iekārtas! Vietnes redakcija sāk virkni eksperimentu: mēs pieprasām lielāko mazumtirgotāju mēneša visvairāk pārdoto ierīču sarakstu un pēc tam salīdzinām tos ar populārākajiem modeļiem internetā.

5 labākās veļas mazgāšanas mašīnas pēc "M.Video"

Kompakts, priekšā montējams, zem 20 000 eiro. Labākā veļas mazgājamā mašīna saskaņā ar 2014. gada jūnija-jūlija pārdošanas statistiku- ir priekšējās iekraušanas mašīnas ar svaru no 4 līdz 6 kg. Pircēju izvēle ( papildus cenai ) koncentrējas uz ierīces lielumu: Ideāls kandidāts iegādei – Kompakta veļas mazgājamā mašīna ar papildu jaudu.

Veļas mašīnas nosaukums Kas to padara interesantu?
( mazumtirgotāja preses pārstāvja paskaidrojums )
Cena
LG M1222ND3 Invertora tiešās piedziņas motors nodrošina šim modelim uzticamību un izturību. Pateicoties tehnoloģijai "6 aprūpes kustības" ( 6 Motion ) veļas mazgājamā mašīna nosaka bungas rotācijas algoritmu, lai nodrošinātu perfektu veļas mazgāšanu. Pircēji bieži komentē to moderno dizainu. 19490 Euroļi.
Indesit WIUN 102 ( CSI ) Indesit veļas mazgāšanas mašīnu galvenais aspekts – saprātīga cena. Turklāt to iekārtas ir ūdens taupīšanas iekārtas. 8490 Euro.
LG M1096ND4 Šī veļas mazgāšanas mašīna ir aprīkota ar inovatīvo "6 kopšanas gājienu" sistēmu ( 6 Motion ) un patstāvīgi nosaka pareizo bungas rotācijas algoritmu. Mašīnai ir 13 automātiskās mazgāšanas programmas. Modelim ir kompakts izmērs un laba uzglabāšanas ietilpība. 15990 €.
Indesit MISE 605 ( CIS ) Katrs veļas mazgājamās mašīnas režīms ir paredzēts noteiktam auduma veidam. Pat vissmalkākie materiāli saglabā savu tekstūru. 13490 Euroļi.
Indesit WISL 103 ( CIS ) Kompakts dizains, bet liela ietilpība bungas. 8490 €.

Top 5 veļas mazgājamās mašīnas pēc Yandex apmeklētāju vērtējuma.Tirgus

Pieci labākie tiešsaistes līderi kategorijā "veļas mazgājamās mašīnas" izskatās pilnīgi atšķirīgi no pārdošanas statistikas veikalā "M.Video". Pieprasīti ir arī citi zīmoli, kuru izvēlei patērētāji pievērš lielāku uzmanību, ir veļas mašīnas trokšņa līmenis. Vienīgais kopīgais faktors ir cena ( 13-15 tūkstoši. Euro. ) un to priekšējās iekraušanas veids.


Lasiet arī:

  • 10 priekšmeti, lai jūsu manikīrs izskatītos labi
  • 6 veļas mazgājamās mašīnas, kas nesamazina ģimenes budžetu
  • Sergejs Rosija par mūsdienu veļas mazgāšanas mašīnām

Veļas mašīnas nosaukums Kas ir interesanti ( klientu atsauksmes ar minimāliem pareizrakstības labojumiem ) Cena
Bosch WLG 24160 Telpa vannas istabā nav daudz, tā darbojas klusi un labi samontēta. Man ir jāmazgā daudz bērnu drēbju, tāpēc mašīna lieliski tiek galā ar saviem pienākumiem! Ļoti noderīga funkcija – super skalošana veļas un bērnu piederumu mazgāšanai. no 11 990 Euroļiem.
Bosch WLG 24260 Veļas mašīna ir laba, dažreiz lieliska savā cenu kategorijā, ja displeja aizmugurējais apgaismojums nav kaitinošs, Bosch ir vēlams līdzīgs Siemens, jo būtībā lētāks, un īpaša atšķirība nav jūtama. no 12 420 Euro.
Siemens WS 10G160 Mazgā klusi, es parasti par to aizmirstos. Spiningojot skaļi svilpo, bet nesakrata, stāv nekustīgi. Tiem, kam rūp nakts mazgāšana, ir pieejama ( tā nevērpjas ). Veļas mazgājamā mašīna mazgā veļu, un no rīta jūs pabeidzat mazgāšanas programmu ar centrifugēšanu. 30 minūšu laikā stipri netīri priekšmeti ar noturīgiem traipiem netiks izmazgāti perfekti. Bet citi mazgāšanas režīmi darbojas ļoti labi, ir ar ko salīdzināt. Un tas ir, ņemot vērā to, ka es izmantoju lētu mazgāšanas līdzekli bērniem. Ļoti priecīgs, ka drēbes nav saburzītas ar mašīnu, tas ir gandrīz gluds. Ir arī poga, kad to nospiežat, režīms tiek samazināts, bet mazgāšanas kvalitāte šajā gadījumā necieš. Piemēram, 1 h 50 min programmu var saīsināt līdz 1 stundai. Varat mainīt vērpšanas ātrumu vai izslēgt to pavisam. Temperatūru nevar mainīt programmās, bet ir daudz programmu, tāpēc tas necieš no tā. 5 kg veļas mazgājamā mašīna/žāvētājs jaunai ģimenei ar bērnu ir pietiekami, lai pabarotu tikai dažas mutes. no 11 380.
LG F-1096SD3 Lieliski piemērots mazām vannām. Jāņem vērā arī tas, ka kameru nevar novietot pie sienas, jo to nav atļauts novietot tuvu sienai.. Aizmugurē nāk šļūtenes ( vēl + aptuveni 5-7 cm. ). no 12 274 Euro.
Bosch WLG 24060 Trūkums ir tas, ka, iespējams, tas ir tikai neliels daudzums veļas, bet, manuprāt, vairumam cilvēku tas ir pietiekami labi. Tiem, kas dzīvo vieni vai divatā. Lielai ģimenei būtu vērts apskatīt lielāku mašīnu. Kopumā esmu apmierināts ar veļas mašīnu. Nopirka to īrētam mājoklim. Mēs ar īrnieci nolēmām, ka dalīsim izmaksas, tāpēc īrniecei vissvarīgākā bija saprātīga cena, bet mums – kvalitāte, jo galu galā mums ir jādzīvo kopā ar viņu. ). Galu galā atrada vienkārši greznu iespēju, kas bija piemērota abiem. no 10 480 Euro.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Daina Zvaigzne

    Kuras no šīm piecām populārākajām veļas mazgāšanas mašīnām ir visu funkciju ziņā vislabākā? Ir kāda, kuru jūs ieteiktu iegādāties?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus