Sony paplašina savu kameru klāstu

α7SII papildina Sony godalgotās α7 pilna kadra kameras ar maināmo objektīvu klāstu.

Sonyα7SII ir paredzēts fotogrāfiem, kas fotografē sarežģītos apgaismojuma apstākļos. Modeļa galvenās iezīmes – Augsta jutība, plašs diapazons pie visām jutībām un 5 asu IS sistēma. ISO jutības diapazons 50-409600 apvieno 35 mm 12,2 megapikseļu sensoru un BIONZX attēlu procesoru. Rezultāts – Spilgtas, detalizētas fotogrāfijas un videoklipi gandrīz bez trokšņiem, pat vājā apgaismojumā.

Veido 4K XAVCS video ar augstu izšķirtspēju un ļoti zemu moirē līmeni. Uzņemot FullHD video, kamera iegūst un kondensē informāciju no līdz pat pieckārt lielāka pikseļu skaita, lai iegūtu augstākās kvalitātes video. Inovatīva 5 asu IS sistēma koriģē kameras drebēšanu piecās asīs, tostarp slīpuma un novirzes kustības. Ātra fokusēšana ar augstu precizitāti, pateicoties FastIntelligentAF. XGAOLEDTru-Finder atveido skaidru attēlu visā displeja laukumā. ZEISST pārklājums samazina atspīdumu.

Modeļa korpuss – Magnija sakausējums. Klusais slēdžs ir izturīgāks un uzticamāks nekā tā priekšgājējs. Pirkstu rokturis ir pārveidots, lai kamera rokā būtu dabiskāka. Nepārtrauktai uzņemšanai ar ātrumu 5 kadri sekundē ir pieejams klusais režīms. Kameras korpusa bajonets ir nostiprināts, lai droši piestiprinātu objektīvus. USB ports avārijas uzlādei, Wi-Fi / NFC atbalsts. Kamera ir saderīga ar SonyPlayMemoriesMobile lietotni operētājsistēmām Android un iOS. Jaunā dizaina ādas futrālis LCS-ELCB ir pieejams kā papildaprīkojums un ir piemērotsα7RII &α7 II modeļiem.

Lasīt arī  Drukāšanas kvalitāte ar HP
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: