Nikon fotografē sociālajiem medijiem

Nikon ir laidis klajā spoguļkameru augstas kvalitātes fotoattēlu uzņemšanai un ātrai kopīgošanai sociālajos plašsaziņas līdzekļos.

Nikon D3400- jauno DX formāta digitālo spoguļkameru, kas ļauj uzņemt augstas kvalitātes attēlus un uzreiz kopīgot tos sociālajos tīklos. Tā ir sākumlīmeņa kamera ar SnapBridge lietotnes atbalstu – Ideāls risinājums tiem lietotājiem, kuri vēlas pāriet no momentuzņēmumiem uz labākiem fotoattēliem, bet vēlas nekavējoties dalīties ar savu radošumu.

Izmantojot Bluetooth® tehnoloģiju Maz enerģijas ( Bluetooth low energy – BLE ) Nikon lietotne SnapBridge nodrošina pastāvīgu zemas enerģijas savienojumu starp kameru un viedtālruni vai planšetdatoru. Nikon D3400 lietotāji var automātiski sinhronizēt attēlus uzņemšanas laikā, lai kur viņi dotos. Vienkārši paņemiet viedierīci, kas savienota ar kameru, un jūs varēsiet kopīgot bildes sociālajos tīklos.

Attēli ir ļoti detalizēti, pateicoties lielajam DX formāta sensoram ar 24,2 miljoniem pikseļu un jaudīgajam procesoram EXPEED 4. Lietotāji var izmantot jaunās iespējas uzņemt augstas kvalitātes attēlus vājā apgaismojumā, kā arī veidot portretus ar maigu fona izplūdumu. Papildus fotoattēliem varat viegli uzņemt kinematogrāfiskas kvalitātes filmas, izmantojot Nikon iecienīto D-filmu funkciju.

Lasīt arī  Canon īpaši plāns kameru klāsts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: