HP paātrina un atvieglo biroja drukāšanu

HP rīkoja oficiālu jaunāko inovāciju prezentāciju Krievijā.

HP prezentācijā augusta sākumā atklāja jaunos drukāšanas produktus uzņēmumiem. Pirmkārt, tintes daudzfunkcionālo printeru klāsts

Skenējiet, rediģējiet un drukājiet melnbalti vai krāsaini. Ierīces ir aprīkotas ar visām standarta uzņēmuma funkcijām. Turklāt to saskarne ir gandrīz tāda pati kā ļoti populārajai HP LaserJet sērijai, tāpēc pie tās nav ilgi jāpierod.

HP Color LaserJet Enterprise M680z ir viens no jaunajiem lāzera uzņēmumu daudzfunkcionālo printeru līnijas papildinājumiem. Ierīce ir gatava drukāt 3-17 tūkstošus lappušu mēnesī. Daudz vieglāk digitalizēt dokumentus. Lai skenētu papīra lapu, skenerim ir nepieciešams to pārskenēt tikai vienu reizi. Un HP EveryPage tehnoloģija spēj atpazīt dubultlapas. Savukārt HP Color LaserJet Enterprise M880 izdrukā izklājlapas, diagrammas un grafikus A3 formātā. Un to var izdarīt pat bez datora, bet tieši no zibatmiņas ierīces, planšetdatora vai viedtālruņa.

Lasīt arī  Jauns papildinājums HP tintes tvertņu saimē
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: