Philips audiosistēma ir ļoti noderīga, kad esat ceļā

Jūsu iecienītākā mūzika – jebkur. Jauna bezvadu audio sistēma no Philips zīmola.

Voox inovācijas iepazīstināja ar Philips jaunumu. BT5880B/12 bezvadu mūzikas sistēma ir kompakta un viegla, tāpēc varat to ņemt līdzi visur. Ātra savienošana ar jaunākajiem Android un Apple iOS planšetdatoriem, viedtālruņiem un MP3 atskaņotājiem. Pateicoties pilnveidotajai Bluetooth® tehnoloģijai AptX® iespējota un AAC.

Ja jūsu mobilā ierīce ir saderīga ar NFC, varat piekļūt savai mūzikas bibliotēkai ar vienu pieskārienu. Jums tikai jāpievieno ierīces, pietuvinot viedtālruni vai planšetdatoru pie īpašās birkas uz audiosistēmas korpusa. Ja nepieciešams, izlietotās ierīces var uzlādēt tieši no audiosistēmas Ir USB ligzda.

Lasīt arī  Thorens atskaņotāji
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: