11 padomi, kā oriģināli izrotāt vestibilu, iztērējot ne vairāk kā 100 dolārus

Tas ir iespējams ar nelielu izdomu. Jūs varat pārveidot savu ieejas halli ar krāsotiem rotājumiem, pērlītēm, vecām piezīmēm … Ko un kā pielīmēt, nokrāsot un pakārt mazbudžeta gaitenī?

Grīdas un griestu renovācija

Linolejs vai paklājs? Linolejs ar līmējošu pamatni var ātri veikt grīdas seguma atjaunošanu, ja vien grīda zem tā ir līdzena. Mazāk apgrūtinošs pagaidu risinājums Paslēpiet nepilnības zem dekoratīva mākslīgā pūra paklāja ( to ir viegli tīrīt un tas ir daudz lētāks nekā dabiskais paklājs ).

Ar ko blīvēt griestus? Pēc pamatnes pārklājuma varat to aplīmēt ar vinila tapetēm ( pēc tam krāsot ) vai izmantot biezas vinila tapetes, lai paslēptu nelielus pārkāpumus. Nav rezerves līmes: lai noturētu smagu vinilu uz horizontālas virsmas, ir nepieciešama spēcīga līme. Tapetes un paneļu krāsai nav obligāti jābūt baltā krāsā Galvenais ir tas, ka tiem ir jāietver sienu tonis.

Vinila tapešu piemēri.

  • Cerato porcelāns no rūpnīcas Designers Guild
  • Modelis DL31091 no Fine Décor
  • Louvre NIJ06002, Zoffany
  • modelis 11734 no SIRPI rūpnīcas

Cerato porcelāns no Designers Guild.

Līmēšana uz sienas

Tapetes. Tapetes ar košu rakstu, ko, iespējams, nav līdzekļu, lai iegādātos? Iegādājieties vienu rulli un pielīmējiet to uz visvairāk pakļautās starpsienas ( parasti durvju priekšā ) un pārējās sienas nokrāsojiet ar vienkrāsas krāsu dizaina tonī.

Izmantojiet kontrasta principu, lai mainītu telpas proporcijas un padarītu telpu krāsaināku. Optimālas kombinācijas: spilgtas – pieklusinātas, daudzkrāsainas – aromātiskas.

Apdares paneļi. Dekorēts ar koka paneļiem dzīvokļa gaiteņos, pat ar dārgu remontu ļoti reta parādība. Tas ir cits jautājums imitācija. Ja sienas ir vienkāršas, to apakšējā trešdaļā pielīmējiet poliuretāna sloksnes, lai imitētu apšuvumu, uz robežas ar augšējo pusi Slīpums no tā paša materiāla. Tad visas detaļas par "aplikāciju" Sienu nokrāsojam sev tīkamā krāsā ( parasti baltā vai izsmalcinātā vēsā tonī, piemēram, pelēcīgi zilā ).

Lasīt arī  Plastmasas ieejas durvis

Kolāžas. Vecs ģeogrāfiskais atlants vai pie sienas piestiprinātas fiziskās kartes? Vai varbūt jums ir nevajadzīgu nošu kaudzes? Izmantojiet tapešu līmi, lai paveiktu šo darbu. Ar šo kolāžu var noklāt nelielu sienas gabaliņu vai, sadalot to horizontāli, ar ( līmi, kad pabeigta ) izvēlēties eksperimentēt tikai augšējā vai apakšējā pusē.

Kolāža uz sienas var pārveidot telpu. Var izmantot dažādus paņēmienus, sākot ar plakātu līmēšanu un beidzot ar grafiti, vai arī abus kopā.

Krāsa uz sienām

Modelis divās krāsās. Atsevišķās zonās var izveidot vienkāršu trafaretu: dekoratīvais efekts ir neiedomājams. Mūsdienīga stila dzīvokļu ieejas papildina svītru vai ziedu motīvu raksti divās kontrastējošās krāsās ( baltā un zilā, gaiši zaļā un zilā utt.. ).

Ekskluzīvi motīvi. Varat nokopēt savu iecienīto dizainu vai izdrukāt to palielinātā formātā uz printera un izgatavot veidni no plāna kartona. Tas prasīs zināmu pacietību un rūpību, taču vienīgais, kas jums būs jāiztērē šim sienas dekoram, ir krāsa.

Sienu apgleznošana ir pieejama jebkuram radošam cilvēkam. Vissvarīgākais ir izvēlēties vai izveidot modeli un izveidot lielu trafaretu no plānas, biezas kartona.

Piekaramie spoguļi un fotogrāfijas

Foto sajaukums. Tradicionāla dzīvokļa ieejas halle Ģimenes relikvijas melnbaltu fotogrāfiju veidā vienkāršos vienkrāsainos koka rāmjos rada īpašu un dvēselisku iespaidu intonācijas. Salikt kompozīciju uz "galvenās sienas" no fotogrāfijām – Svarīgi, lai ārējā kontūra Vienkāršā ģeometriskā formā ( kvadrāts, taisnstūris, rombs ).

Piemiņas koka rāmju piemēri.

  • Deco-home modelis VY0383
  • Modelis Grange Photo Frame FU-6620B no Family Hall rūpnīcas
  • Cornici by Poltrona Frau
  • modelis HD5937A no rūpnīcas Deco-home

modelis VY0383 no rūpnīcas Deco-home.

Spoguļu plaķētājs. Dārgu spoguli var aizstāt ar dažiem spoguļu flīžu kvadrātiem, vertikāli vai horizontāli novietojot vairākus vienāda izmēra nelielus spoguļus. Un viņi var veidot vienkāršas kompozīcijas.

Spoguļa kompozīcijas dekoratīvais efekts pārspēj parasto lielformāta spoguli.

Lasīt arī  Plastmasas ieejas durvis

Apkārtnes maiņa

Dizainera mēbeles. Vecmodīga kumode, noputējis apavu skapis un darbspējīgs sols, tikai to izskats ir bojāts? Tad viņi var būt "izcelt" Mākslas programma pēc pārkrāsošanas modernā krāsā. Ar nedaudz pacietības tos var izrotāt ar krāsainiem trafaretu rakstiem un kļūsiet par "autora" īpašnieku mēbeles.

Aizkari. Pārblīvētu nišu ar kaudzēm kastu vai noputējušu skapi var paslēpt ar vienkāršu aizkaru ( skapja fasādi var noņemt ). Jo vienkāršāks tonis, jo labāk: divkrāsains svītrains, ziedu vai vienkrāsains svītrains lina vai kokvilnas audums kas jums nepieciešams. Piestipriniet auduma gabalu apmēram 1/3 no starpsienas platuma pie standarta vannas sliedes Maģiskais priekškars ir gatavs. Fona efektam var veikt skaistu slaucīšanu. Neparastāks aizkaru variants: auduma vietā mēs izmantojam diegus ar čaumalām, pērlītēm, bambusu, pogām. Šāda dizaina dzīvokļu gaiteņi iegūst intriģējošu un nedaudz teatrālu raksturu.

Šodien jūs varat atrast oriģinālus ažūra aizkarus, kas izgatavoti no uzvilktām plastmasas pērlītēm un plastmasas pērlītēm pārdošanā. Pašdarināšanai var izmantot jūras gliemežvākus, bambusa kociņus un pogas…

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: