Skaistas durvis

Glancētas durvis, krāsotas durvis, rakstainas stikla durvis, krāsotas durvis un durvis ar apdruku – šajā rakstā mēs pētām parastu durvju dekoratīvo potenciālu. Ir tik viegli izveidot skaistas durvis!

Spilgtas krāsas durvis var piešķirt toni visam interjeram.

Kā izrotāt bērnistabas durvis? Ja jūsu mazais tikko sāk staigāt, jums būtu labāk padarīt durvis polsterētas&nbsp- mīkstā materiālā. Tā var būt vilna vai poliuretāna putas. Un uzklājiet audumu virsū, lai tas atbilstu spilveniem, gultas pārklājiem, mīkstajiem pārvalkiem un aizkariem. Labs veids, kā izolēt un nodrošināt skaņas izolāciju telpā. Ja jūsu bērns dodas uz pirmo klasi, varat pie durvīm piestiprināt tāfeli. Bet vissvarīgākais bērnu jomā ir bērna viedoklis.

Kā izrotāt bērnistabas durvis? Ja jūsu bērns tikai sāk staigāt, iespējams, vēlēsieties iegādāties mīkstas durvis, kas ir mīkstā materiāla polsterējums. Tas varētu būt vilna vai putuplasta gumija. Pielāgots audums spilveniem, gultas pārklājiem, mīkstiem gultas pārklājiem un aizkariem. Šī metode ir piemērota papildu izolācijai un skaņas izolācijai. Ja jūsu bērns dodas uz pirmo klasi, pie durvīm piestipriniet "skolas" tāfeli, jo tā ir jautrāk mācīties stundas. Bet vissvarīgākais bērnu jomā ir paša bērna viedoklis.

Paslēpt

Durvju izvēle ir līdzīga tapešu vai grīdas seguma iegādei: kādam ir nepieciešams neitrāls fons, kas saplūst ar telpu.

Un daži apzināti izvēlas tapetes vai parketu, kas pievērš uzmanību sev.

Tas pats attiecas arī uz durvīm: pazīstamā iespēja "koka efekts" Jūs pārtrauksiet pamanīt savas durvis jau pēc nedēļas.

Bet, ja izvēlaties pēc pasūtījuma izgatavotas durvis Situācija radikāli mainās.

Šeit ir tikai daži ieteikumi: kā jūsu mājās var parādīties skaistas durvis.

Ar rokām apgleznotās durvis ir izsmalcināts mākslas darbs.

Lasīt arī  ALUTECH izstādē prezentēs jaunus produktus

Desudeport ( no Fr. Dessus de porte, burtiski "virs durvīm" )&nbsp- dekoratīva kompozīcija virs durvīm. Bieži vien tas ir skulpturēts vai reljefi, dažkārt gleznaina paneļa formā. Atbalsts ir strukturāli savienots ar durvju rāmi. Un mākslinieciski tas ir pārejas elements no durvīm uz sienām.

Attēlā: Pompeiana D-9, New Design Porte.

Durvju krāsošana

Ja jūsu interjers ir relaksējošā, klasiskā stilā, tad durvju gleznojums atbalstīs galveno tēmu interjera dekorā: galu galā, klasiskie interjeri cēlu muižu muižās bieži tika dekorēti ar gleznām uz sienām, kas tika pārnestas arī uz durvīm.

Nav nepieciešams izvēlēties durvju vērtni ar priekšmetisku ornamentu: iedomāts abstrakts raksts uz virsmas var veidot plaisu režģi Kraukšķēt ( tā izskatās antīkas gleznas ). Patinētas durvis – tas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas jaunajā mājoklī radīt retro noskaņu, nepārprotami neatkāpjoties no klasikas. Šādām durvīm piemērots rotājums varētu būt rakstāmgalda bloks vai attēls, kas novietots augstu virs atvēruma.

Spīdīgas, spilgtas durvis vislabāk izskatās pie vienkrāsainas sienas.

Durvis sienas krāsā. Durvis, kas nokrāsotas tādā pašā krāsā kā siena, var palikt nepamanītas. Dažkārt dekoratori cenšas panākt šādu efektu. Bet ne ar koši krāsotām durvīm un sienu! Izvēlieties durvju apdari kontrastējošā krāsā vai saskaņojiet to ar oriģinālo, piemēram, alumīnija ( ). Tas interjeram piešķir grafisku kvalitāti.

Attēlā: Ortensia 134 by Pivato.

Glancētas durvis

Spilgtas krāsas durvis vienmēr piesaista uzmanību. Ja runa ir par spīdīgām durvīm – Šis apgalvojums ir divtik patiess: spīdīgas durvis riskē kļūt par interjera centrālo punktu.

Lasīt arī  moduļu fiksētās starpsienas

Visas spīdīgās virsmas labi atstaro gaismu, tāpēc spīdīgās iekšdurvis dzīvoklī rada teatrālu un rotaļīgu efektu.

Svarīga ir proporciju izjūta. Ja jums ir ieradums iegādāties "skaistus nieciņus", iespējams, jums ir vēlēšanās iegādāties kaut ko papildu.., Jūsu istaba neizskatīsies lakoniski. Neitrālas matētas durvis būtu labāk.

Daudzu krāsainu piederumu ieskautās spīdīgās durvis jums sagādās tikai galvassāpes.

Krāsainas durvis var būt ne tikai piesātinātas, spilgtas krāsas. Arī pasteļtoņi ir tikpat populāri dizaineru vidū.

Pasteļu palete

Tā ir iespēja pirmo reizi strādājošiem dekorētājiem. No vienas puses, krāsa uz durvīm jau ir, bet, no otras puses Tas nav pārāk spilgts, lai no tā baidītos. Precīzi ziniet, kādu toni vēlaties? – Iegādājieties rūpnīcā krāsotus durvju paneļus. Ja vēl neesat izvēlējies toni vai ja ražotājs nepiedāvā piemērotu toni Durvis, kas jākrāso, ir gluži kā radītas.

Tonējot krāsu, pasūtiet toni, kas ir par diviem toņiem gaišāks par izvēlēto toni: masas mērogā krāsa vienmēr izskatās tumšāka. Un, ja kļūdīsieties ar krāsu, vienmēr varat pievienot nedaudz baltas krāsas, lai padarītu to mazāk piesātinātu.

Pasteļtoņa krāsas durvju opcijas.

  • Attēlā: MINUETTO by Impronta, dizains - R & amp; S Impronta
  • Attēlā: Pietro da Cortona 304 / 1, New Design Porte
  • Attēlā: Verrocchio 1112 / QQ by New Design Porte
  • Attēlā: Blow by Albed, dizaina autors Rashid Karim

Attēlā: MINUETTO by Impronta, dizains R& S Impronta.

Izmēģiniet kombinēt dažādus sienu un durvju toņus, piemēram, lavandas krāsas durvis uz piparmētrās krāsas sienas vai laša krāsas durvis uz gaiši zilas sienas.

Durvis ar apdruku

Kā zināms, interjera dizaina mode seko apģērbu modei. Jau vairākas sezonas dizaineri šuj kleitas ar sarežģītiem rakstiem. Un rūpnieciskie dizaineri, kurus iedvesmo raksti un motīvi uz visām virsmām: tapetēm, paklājiem, dīvānu polsterējumiem utt. Un, protams, durvis.

Ja izvēlaties šāda veida durvis, atcerieties, ka durvju rakstam jābūt kopīgam ar interjera apdares pamatkrāsām. Ideālā gadījumā krāsainajai durvju ainai vajadzētu "savākt".. visas krāsas, kas ir jūsu istabā. Neviens modelis neder visiem? Iegūstiet savu iecienītāko tapetes gabaliņu un uzlīmējiet to uz durvīm.

Lasīt arī  Cietās salokāmās starpsienas

Dažas darbnīcas piedāvā pielāgotu apdruku uz durvju vērtnes. Iedomājieties!

Stikla durvis ar apdruku

Ir iespējams apgleznot dizainu ne tikai uz koka vai plastmasas durvīm, bet arī uz stikla durvīm. Ja matētais raksts ir pietiekami liels, jūsu skaistās durvis paslēps visu nepieciešamo, vienlaikus saglabājot telpā gaismu.

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj uz stikla uzspiest jebkuru rakstu.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: