Piekļuve birojam ar pirkstu nospiedumu

Piekļuves sistēmas ar pirkstu nospiedumiem vairs nav tikai izlūkdienestu vai īpaši slepenu vietu prerogatīva – tagad tās var uzstādīt jebkurā birojā vai pat mājās. EKEY un DORMA nesen ieviesti produkti.

Vācu zīmols DORMA- slavenais durvju ražotājs ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi. Austrijas uzņēmums EKEY biometric systems GmbH- Uzņēmums, kas piedāvāja pasaulē pirmo biometrisko piekļuves sistēmu, kas balstīta uz pirkstu nospiedumiem un paredzēta lietošanai mājās ( līdz šim to izmantoja tikai birojos ).
Šo uzņēmumu Latvijas filiāles nesen ir apvienojušas spēkus un radījušas kopīgu produktu – PORTEO Biocontrol durvju kontroles sistēmu PORTEO Biokontroles sistēma.

PORTEO Biocontrol- Tā ir biometriskā piekļuves sistēma, kas izmanto pirkstu nospiedumus un ir apvienota ar automātisko durvju atvēršanas sistēmu. Paredzēts galvenokārt birojiem, bet vajadzības gadījumā to var izmantot arī mājās.

Pirkstu nospiedumu skeneris var būt virsmas vai iebūvēts. PORTEO Biocontrol var uzstādīt uz esošām durvīm, un tas aizņem ne vairāk kā stundu, jo viss nepieciešamais uzstādīšanai ir iekļauts pamataprīkojumā.
Stikla durvīm ir pieejama īpaša montāžas plāksne – slēdzenes uzstādīšanai nav nepieciešams izgriezt stiklu.

Lasīt arī  Kas klientam jāzina par loga profilu?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: