Kā pasūtīt ieejas durvis: noderīgi padomi

Domāšana par priekšējo durvju pasūtīšanu – Krievijā vai ārzemēs? Kādi faktori jāņem vērā, pasūtot? Kas jāņem vērā? Šeit ir darbību algoritms!

Vispārīgi pasūtīšanas norādījumi

Nelietojiet naudu drošībai. Metāla ieejas durvis nav vērts ietaupīt uz. Lai gūtu sajūtu, ka jūs ieskauj akmens mūris, ir nedaudz jāmaksā, taču tas ir ieguldījums, kas atmaksājas.

Drošāks lieces profils. Ir divas durvju tehnoloģijas – viena ir fiksēta Leņķa un lieces profils. Pirmajai metodei nav nekādu pastiprinošu ribu, un tā rada durvju deformācijas risku, taču tā ir salīdzinoši lēta 16 000 līdz 20 000. Tas nedaudz maksā, bet ieguldījums atmaksāsies. Otru variantu praktizē masīvie ražotāji: tas ir sarežģītāks, izturīgāks un dārgāks no 30 tūkstošiem. Euro.

Ieejas durvju piemērs ar divām slēdzenēm – virzuli un cilindru.

Attēlā: Turri C120 priekšdurvis.

Pietiek ar standarta bloķēšanas sistēmu. Vairumā gadījumu mēs iesakām izvēlēties standarta bloķēšanas sistēmu, kas sastāv no divām slēdzenēm. Svira slēdzene pasargā no āmuriem un atslēgām, bet ērti lietojamā cilindriskā slēdzene nodrošina ātru un vienkāršu bloķēšanu, kamēr visi ir mājās.

Ir nepieciešama papildu drošība. Lauku māju īpašnieki jau plānošanas posmā var sagatavot priekšnoteikumus droši uzstādītām ieejas durvīm. Lai novērstu mēģinājumus atvērt durvis ar sviras instrumentu, pietiek ar nelielu izvirzījumu pa durvju atveres perimetru. Pilsētas dzīvokļos piekļuvi rāmja eņģēm un slēdzenes fiksatoram var aizvērt ar speciālu profilu.

Lasīt arī  VELUX logu tehnoloģija

Līgums – tas ir obligāti. «Aizmirstība" uzņēmuma dokumentācijas lietās ir droša zīme, ka jūs sadarbojaties ar negodprātīgu uzņēmumu, no kura nevajadzētu gaidīt kvalitatīvu darbu.

Visam jābūt garantijai. Garantija ir spēkā ne tikai metāla virsmai, bet arī durvju detaļām un montāžas darbiem.

Iekšdurvju pasūtīšana

Jums nav nepieciešams paplašināt durvju aili! Iekšdurvis tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, stingri ievērojot vajadzīgo izmēru, tāpēc ir vēlams, ja nevēlaties palielināt durvju ailu.

Jums jāizsauc inspektors. Meistars uz vietas veiks visus nepieciešamos mērījumus un informēs īpašniekus, ja durvju aila būs jāpastiprina. Šāda nepieciešamība bieži rodas vecās paneļu mājās, kuru sienas ir ļoti vājas. Informācija tiek nosūtīta uz darbnīcu, un strādnieki sāk konstruēt modeli saskaņā ar prasībām.

Latvijas uzņēmumi lielākoties strādā ar priekšapmaksu. Gatavas metāla ieejas durvis tiek piegādātas un uzstādītas ne ātrāk kā 7-14 dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

  • Forpost rūpnīcas ieejas durvis A-37
  • Ieejas durvis A-371 Forpost fabrika
  • Forpost ražotās ieejas durvis B-3
  • Ieejas durvis C-58 no rūpnīcas Forpost

Ieejas durvis A-37.

Durvju pasūtīšana no ārzemēm

Attēlā: rūpnīcas Kneer-Südfenster ieejas durvis.

Lētāk – saliekamās konstrukcijas, kas izgatavotas pēc kataloga! Durvis ir jāiegādājas "neredzīgas" no rietumu uzņēmuma noliktavas, tāpēc jums rūpīgi jāizpēta tiešsaistes katalogs un jāizvēlas modelis ar izmēriem, kas pēc iespējas tuvāki reālajam durvju atvēršanas izmēram. Precīzi sakritības, protams, ir ļoti reti sastopamas, tāpēc, visticamāk, būs jāpaplašina atvērums. Pasūtījuma gaidīšana aizņem vismaz mēnesi.

Pasūtīšana "pēc izmēra" — tas prasa laiku un izmaksas. Jūs varat pasūtīt ieejas durvis no ārzemēm, kas pielāgotas tieši jūsu izmēram, taču tādā gadījumā jums būs jāgaida divi mēneši un jāmaksā vismaz 25% no sākotnējās cenas.

Durvju izvēle

Sinthesy šūpoles S2 durvis no FOA Sinthesy kolekcijas FOA Tekno 04 iekšdurvis no Tekno kolekcijas Ieejas durvis C120 uzņēmums Turri
Lasīt arī  Viedie logi prognozē laikapstākļus
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: