Kā izvēlēties ieejas ielas durvis

Ieejas durvīm jābūt vēl drošākām nekā dzīvokļa durvīm. Galu galā tai ne tikai jāaizsargā īpašnieki un viņu mantas, bet arī jāiztur lietus, sals un sniegputenis. Jūsu lauku mājai piemērotu durvju uzstādīšana.

Siltumizolācija

Izolācija. Ziemā metāla durvis sasalst, uz tām veidojas sals un ledus. Aukstā priekštelpa, dubultā vai pat trīskāršā blīvējuma kontūra un siltumizolācijas paneļi ārējā pusē.

laušana. Ja siltumizolācijas pasākumi nav efektīvi, tiek izmantots ( poliamīda ) plastmasas siltumizolācijas ieliktnis;. Tērauda ieejas durvis ir slēgta ķēde, kurā notiek aktīva siltumapmaiņa, termiskais ieliktnis šo ķēdi pārtrauc, un tad pie ārējās temperatūras 25 grādi pēc Celsija iekšpusē jau ir +10 grādi pēc Celsija. Patiesība ir tāda, ka durvju izmaksas dubultosies, un bloķēšanas zona joprojām būs sasalusi.

apkure. Cits risinājums aprīkojiet ieejas durvis ar elektriski apsildāmu durvju sistēmu. Apsildes kabelis rāmja un vērtnes iekšpusē, uz kontūras un ap slēdzeni. Sistēma patērē 2-8 kW dienā. Mīnuss: atkarība no elektroenerģijas.

Izturību pret ielaušanos nosaka biezs tērauda apšuvums, pretaizlaušanas kronšteins vai vismaz tapas, vertikālās skrūves, iekšējā pretaizlaušanas plāksne, slēptās eņģes, daudzkanālu slēdzenes sistēma, bruņu tapas un bruņu plāksnes.

Attēlā: priekšdurvis A-371 Forpost fabrika, 2 klases izturība pret ielaušanos.

Izturība pret ielaušanos

Drošības klase. Atbildīgie ražotāji sertificē savus produktus saskaņā ar GOST banku durvīm. Izturību pret ielaušanos nosaka ar testiem.

  • 1. klase — tas nozīmē, ka tos var atvērt ar manuālu aprīkojumu.
  • 2. klase — Tās ir ieejas ielas durvis, kas visbiežāk saņem. Šīs durvis ir izstrādātas tā, lai nepieļautu ielaušanos, izmantojot vienkāršus elektriskos instrumentus.
  • 3. klase — ir cietas durvis, kas no ārpuses apšūtas ar divām tērauda plāksnēm un papildus pastiprinātas visās vājās vietās. Lai to sašķeltu, jums būs nepieciešamas 10-30 minūtes, lai strādātu ar jaudīgu ( līdz 500 vatu ) un, lai to ievietotu, jums ir jākonkretizē kaste.
Lasīt arī  Kā ienest sauli interjerā?

Apšuvums

Nav piemērots: iekštelpu materiāli. Viniliska āda, MDF plāksnes nevar izturēt laikapstākļus, pulverkrāsojums labi aizsargā tēraudu no mitruma, bet ne no sasalšanas. Vinila plastmasa- Lēts materiāls uz PVC bāzes, kas pieejams dažādās krāsās un dizainā, nav īpaši izturīgs pret aukstumu ( no−10 līdz−20 grādiem) un aukstuma trieciena gadījumā tas var deformēties.

Piemērots: pret salu izturīgi materiāli. Tērauda paneļi, kas pārklāti ar ( korķi vai izolāciju ) ir dārgi, bet ļoti izturīgi. Izsmalcinātāka apdare – ūdensizturīgs jūras saplāksnis. Vizuāli tie neatšķiras no koka paneļiem. Paneļi no alkšņa, ozola, dižskābarža, dižskābarža, valrieksta un priedes visdārgākais. Tā var būt paneļu konstrukcija, dēlis vai atsevišķas līstes.

Uzstādīšana

Atkarībā no sienas materiāla. Ja mājas sienas ir izgatavotas no vairākiem ķieģeļu, vienlaidu bloku vai monolīta betona slāņiem, jums nav nepieciešami papildu triki, lai uzstādītu durvis. Ja materiāli ir viegli – paneļi vai putuplasta bloki, atvērums ir jānostiprina.

Kā nostiprināt atvērumu? Monolīta durvju portāls ir izliets dzelzsbetonā un ar armatūru piestiprināts pie galvenās sienas. Ja sienas jau ir izbūvētas, atveri var nostiprināt ar dubultā metināta rāmja palīdzību, kas izgatavots no leņķa un sloksnes.

Uzstādīšana koka mājās. Neaizmirstiet, ka guļbūves pirmajos ekspluatācijas gados saraujas, tāpēc ieejas durvju atvērumam jābūt aprīkotam ar bīdāmu korpusu. Sienu galos ir izgrieztas grēdas, uz kurām uzliek karkasa stabiņus, un telpa virs augšējās pārsedzes ir aizpildīta ar ozolkoku. Ja durvju vērtne ir iestrēgusi, ar laužņa palīdzību durvju stumšanu uz augšu vai uz leju.

Mūsdienās ieejas durvju apdares materiālu klāsts ir tik daudzveidīgs, ka jūs varat atrast tādu, kas lieliski saderēs ar jūsu mājas arhitektūru.

  • Exclusiv Exterior Doors 04 ieejas durvis no ComTür.
  • Kneer-Südfenster rūpnīcas New Delhi ieejas durvis.
  • Forpost ieejas durvis A-82.
  • Kneer-Südfenster rūpnīcas ieejas durvis.
Lasīt arī  3 veidi, kā palielināt dzīvokli, izmantojot palodzesNovērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: