Durvis katram budžetam

Alutech piedāvā pieejamus sekciju vārtus Latvijas laikapstākļiem.

BaltLatvijas uzņēmumu grupa Alutech ir laidis klajā sekciju durvis Trend ekonomiskajā cenu segmentā. Neskatoties uz izmaksām, kas ir tuvas Latvijas ražotāju produkcijai, vārti atbilst Eiropas kvalitātes standartiem. Tie ir paredzēti reģioniem ar mērenu un aukstu klimatu, tāpēc tie ir optimāli piemēroti Latvijai.

Durvis ir izgatavotas no 40 mm bieziem daudzslāņu paneļiem, un to kalpošanas laiks ir aptuveni 17 gadi. Izturīga, izturīga cinkota tērauda sliedes sistēma bez plastmasas komponentiem. Durvju vērtnes veido slēgtu kontūru, lai tās nenolobītos no pēkšņas aizvēršanas un saules karstuma. Elastīgie, sala necaurlaidīgie EPDM blīvējumi nodrošina drošu siltumizolāciju, bet riteņi ar rullīšu gultņiem nodrošina vienmērīgu un klusu durvju vērtnes kustību.

Durvis tiek izgatavotas katram klientam individuāli par standarta cenu ar 5 mm platuma un augstuma soli. Maksimālais durvju izmērs – 6000×3000 mm. Izvēle no pieciem daudzslāņu paneļu tipiem ( S-, M-, L-veida, mikroviļņu, paneļu ) un 10 standarta RAL krāsu klāsts, kā arī trīs koka apdares veidi. Pēc izvēles var uzstādīt iebūvētu vārtiņu, logus, šķērssienas slēdzeni, aizsargapvalkus pagarinātājiem, panorāmas stiklojumu u. c. .

Lasīt arī  Stikla starpsienas: kas tas ir, kāpēc tas ir nepieciešams, cik tas maksā?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: