Dmitrijs Dorofejevs par gudru logu apdari

Mūsdienīgi aizkari neaizdegas un neiegrimst ūdenī; tie palīdz taupīt enerģiju un siltumu. Ko vēl mums var pastāstīt logu apdare Dmitrijs Dorofejevs, Decor City komercdirektors.

Uzņēmums "Decor City" darbojas tirgū kopš 1993. gada un specializējas saules aizsardzības sistēmu un modernā tekstila dizaina preču ražošanā, pārdošanā un uzstādīšanā.

Logu loma cilvēka dzīvē. Mūsdienu logu dekorēšanā uzsvars tiek likts uz funkcionalitāti. Tai jābūt vienkāršai, ērtai un efektīvai aizsardzībai no saules. Mūsdienu dzīves ritms ir tik straujš, ka tas liek mums iztikt bez liekām lietām neatkarīgi no tā, vai tā ir ikdienas rutīna vai logu un interjera dekors.

Logs – ir gaismas, trokšņa un informācijas avots. Logu apdare ļauj kontrolēt iekštelpu apgaismojumu, ierobežot trokšņa piesārņojumu un palīdz radīt komfortablu klimatu neatkarīgi no laikapstākļiem. Decor City saules aizsardzības sistēmas var atstarot līdz pat 60% saules gaismas, samazināt siltuma absorbciju līdz pat 78%, panākt enerģijas ietaupījumu līdz pat 12% un uzlabot telpas akustiku.

Par modes tendencēm. Šosezon aktuāli ir dabīgi audumi un krāsas, ko "radījusi pati daba". Tās var būt gan spilgtas, piesātinātas krāsas, gan pasteļtoņi. Attiecībā uz dizainu klienti arvien biežāk izvēlas plisētās un rullo žalūzijas.

Par piederumiem. Šosezon aktuāli ir dabīgi materiāli, vienkāršība un funkcionalitāte Vai tā būtu logu vai palodžu apdare. Dekoratīvs karnīzes no dabīgā koka kļuva par interesantu akcentu logu telpas dizainā.

Par nacionālo mentalitāti. Logi Eiropā maina izskatu daudz biežāk nekā Krievijā. Vidējā eiropieša mājā sezonāla žalūziju maiņa ir kļuvusi par normālu un patīkamu normu. Mainot plastikāta vai koka loga apdari, mēs mainām visu interjeru. Krievijā logu dekorēšanai ir rūpīgāka pieeja.

Lasīt arī  NAYADA atver Microsoft durvis

Par jaunajām tehnoloģijām. Tas, kas pirms 20 gadiem šķita fantastisks, tagad var tikt izmantots visur. Ir parādījušies ar teflonu impregnēti audumi, kurus var izmantot ārpus telpām jebkuros laikapstākļos. – tie netiek samērcēti. Īpaša krāsošanas tehnoloģija nodrošina krāsu noturību gadu desmitiem, pat spilgtā saules gaismā. Ugunsdroši audumi neuzliesmo, kas ir īpaši svarīgi viesnīcās, izglītības un veselības aprūpes iestādēs.

Par interesantiem pasūtījumiem.Viens no interesantākajiem pasūtījumiem, ko mēs sapratām, bija ( saules aizsardzības ) pergotenda Triumfa pils kompleksā 100 metru augstumā. Vēl viens neaizmirstams pasūtījums – lielu rullo žalūziju uzstādīšana liela uzņēmuma konferenču telpā. Aizkaru platums – 10 metri, augstums – 5,5 metri. Mūsu eksperti ir izstrādājuši vārpstu, ko var elektriski darbināt ar tik lielu auduma virsmu, lai nodrošinātu tik lielu dizainu. Aizkari ir uzstādīti, lai sadalītu telpu.

Par mītiem un stereotipiem. Par logu dekoriem valda daudzi mīti un stereotipi. Piemēram, aizkari tiek pirkti, kad sienas jau ir pabeigtas. Tas, protams, ir nepareizi – piemēram, elektriski darbināmas saules aizsegšanas sistēmas gadījumā ir daudz ērtāk izvietot vadus, kad tiek pabeigta sienu apdare ( un pat pirms jauno plastmasas logu uzstādīšanas ). Vēl viens mīts – «Tie ir aizkari, tāpēc kāpēc gan to darīt?». Bet aizkari- tā ir ļoti svarīga interjera detaļa, kas atkarībā no tekstila apdares izmaiņām maina noskaņu. logu apdare var pārveidot interjeru, izmantojot tekstilkrāsas un tekstūras. Vai arī tiek uzskatīts, ka jums ir ilgi jāgaida, lai pasūtītu aizkarus- tas tā nav. Pusfabrikātu rullo žalūzijām ir svarīgs trūkums – tie var neatbilst jūsu logu parametriem.

Pieci populārākie izstrādājumi Decor City klāstā

Plissé žalūzijas- Šis risinājums atbilst jaunākajām interjera dizaina tendencēm. Eiropā plisētās žalūzijas ir vadošās saules aizsardzības sistēmu jomā, apvienojot mūsdienīgu telpas dekorēšanas veidu ar saules aizsardzības funkciju: no saules gaismas mīkstināšanas līdz pilnīgai telpas aptumšošanai atkarībā no jūsu vēlmēm.

Rullo žalūzijas – Markīzes ir visvienkāršākais, praktiskākais un populārākais logu apdares veids. rullo žalūzijas var papildināt logu žalūzijas, tādējādi pildot saules aizsarglīdzekļa funkciju, vai būt atsevišķs logu apdares elements. dažādie rullo žalūziju modeļi ļauj uzstādīt tos uz vertikāliem, slīpiem vai bēniņu logiem.

Aizkaru Duette- tā ir konstrukcija, kas saglabā siltumu telpā un pasargā to no uzkaršanas. Know-how slēpjas neaustā auduma dubultā slānī, kas rada šūnu efektu. Duette apvieno ne tikai skaistumu un stilu, bet arī noderīgas īpašības, piemēram, uzlabotu skaņas absorbciju, labāku telpas akustiku un īpašas optiskās īpašības. Apkārtējā gaisma ir mīkstināta, pateicoties dubultai daudzuma filtrācijai un tam, ka audumā nav atveru.

Automātiskās elektriskās žalūzijas – nav nepieciešama fiziska piepūle, lai pārvietotu markīzi. Pietiek tikai viegli pieskarties tālvadības pults pieskāriena pogai, lai markīzi novietotu pozīcijā. Dažādi "iecienītākās pozīcijas" iestatīšanas veidi — ir tikai dažas no tālvadības pults priekšrocībām, kas kopā ar kvalitatīviem audumiem nodrošina telpas dizaina viengabalainību un pabeigtību.

markīzes – ir īpaša konstrukcija ar aizsargājošu audumu no saules gaismas un lietus. Nojumes atbilst lielākajai daļai arhitektūras stilu un palīdzēs uzlabot fasāžu izskatu. Nojumes ir īpaši aktuālas lauku mājās – tas ir ērts un praktisks veids, kā radīt vēlamo toni, kā arī papildu barjera saules gaismas iekļūšanai telpā.

Lasīt arī  Veka atklāj augstās modes skatlogus

Plašs logu apdares piederumu klāsts

Scalea no kolekcijas Cantori Scalea Mappi aizkaru birstes no Mappi kolekcijas, Cantori Garza Aizkari no Cantori zīmola Graza kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: