Žalūzijas interjerā: būt vai nebūt? 5 viesmīlīgi stili

Kādos interjeros var izmantot žalūzijas un kā ar tām spēlēties? BeInDesign dizaineri aplūkoja vairākas visbiežāk sastopamās iespējas.

Raksta saturs
Lasīt arī  Standarta un īpašā stiklojuma cena - salīdziniet un izvēlieties

Attēlā: Jekaterina Markelova un Andrejs Lobins, biroja dizaineri Angļu stils

Angļu stilā īpaša uzmanība tiek pievērsta logiem. Šajā gadījumā vertikālās auduma žalūzijas ir ideāls risinājums varat līdz galam pieturēties pie tradīcijas un izvēlēties žalūzijas no materiāla ar rūtainu rakstu. Vislabāk, ja žalūziju lamellu raksts atkārtojas interjerā uz dīvāna spilveniem, plediem, mīkstajām mēbelēm. Tomēr papildus auduma žalūzijām ir arī citas optimālas iespējas. Piemēram, horizontālas koka žalūzijas tādā pašā krāsā kā loga rāmis vai nedaudz tumšākā.

Minimālisms

Minimālisma stils izvairās no greznības, pretenciozitātes un aizēnošanas, bet atzinīgi vērtē skaidru zonējumu un labi apgaismotas telpas, daudzfunkcionālas mēbeles. Izvēloties žalūzijas šajā stilā iekārtotai telpai, tām jābūt pēc iespējas vieglākām un vieglākām, turklāt vēlams, lai tās būtu pasteļtoņos, kas labāk vada gaismu. Japāņu žalūzijas ir laba ideja gan horizontāli, gan vertikāli ( atkarībā no griestu un logu augstuma ). Kad runa ir par šo mēbeļu dekorēšanu, tradicionāli šis stils ir prasījis minimālisma detaļas un rakstus.

  • Pedini rūpnīcas Petra virtuve
  • Virtuves Tocco / Avance-RK-2 / Avance-FS no rūpnīcas Leicht
  • Virtuves Prestige 03 no rūpnīcas Maria
  • Scavolini rūpnīcas pilsētas virtuve

Virtuve Petra no Pedini rūpnīcas.

Skandināvu stils

Skandināvu stilam raksturīgi dabiski materiāli un īpašas krāsu gammas. Ņemot to vērā, šī stila žalūzijas var būt gan koka, gan tekstila spilgtos toņos vai ar ziedu apdruku. Ir vēlams izmantot neapstrādātu koksni, un attiecībā uz papildu dekoratīvajiem elementiem – jums jābūt pēc iespējas uzmanīgākiem, lai nepārslogotu telpu.

Augsto tehnoloģiju

Augsto tehnoloģiju Viens no iekārojamākajiem mūsdienu stiliem, kas pieprasa vienkāršu, stingru apdari un minimālu tekstilmateriālu daudzumu, priekšroku dodot stiklam, plastmasai un metālam. Diskrēti, bez rakstiem un viendabīgām faktūrām – Obligāti nepieciešamie šī stila priekšmeti. Augsto tehnoloģiju stila slēģiem jābūt izgatavotiem no tradicionāliem materiāliem. Krāsu gammai ir jāatbilst telpas kopējam izskatam, un to augstums var atšķirties atkarībā no griestu augstuma, lai gan grīdas žalūzijas parasti ir vēlamas Tādējādi tie būs telpas centrālais punkts.

Ecostyle

Estyle tikai nesen ienāca modē, bet jau tagad ir ļoti pieprasīts, tāpat kā augsto tehnoloģiju, amerikāņu un japāņu stils. Kā zināms, vispopulārākajam stilam priekšroku dod megapilsētu iedzīvotāji, kuriem nav vienaldzīgas vides problēmas un kuri vēlas būt tuvu dabai un visam dabiskajam.

Attēlā: Minacciolo izstrādātais stends 05 English Mood.

Lai gan nav stingru ekoloģiskās izpratnes kanonu un ir atļauta pilnīga izpausmju brīvība, ir svarīgi atzīmēt, ka dominē dabiski materiāli un mierīgas, dabiskas krāsas. Šādos interjeros žalūzijām jābūt no auduma, koka vai bambusa.

Krāsas ir pieejamas pilnīgi visās iespējamās krāsās gaišas, tumšas vai vienkārši vienkrāsainas, ja vien tās ir dabiskas un dabiskas. Vēl viens lielisks risinājums būtu foto žalūzijas ar ainavu vai augu attēliem vai rullo žalūzijas.

Plašs logu apdares piederumu klāsts

Scalea žalūzijas no Cantori Scalea kolekcijas Biksītes aizkariem Mappi no kolekcijas Mappi zīmols Cantori Garza Aizkari no Cantori Graza kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: