13 projekti ar apaļiem logiem

Apaļais logs fasādē vizuāli izjauc stingro taisno leņķu struktūru un piešķir mājai spēles elementu, tāpēc tā vienmēr izskatās dzīvīga un oriģināla gan no ielas, gan no iekštelpām.

Ja plānojat rotāt lauku mājas fasādi ar apaļu logu, ir svarīgi zināt, ka šādiem logiem ir noteikti profila izmēra ierobežojumi, kas saistīti ar ražošanas veidu. Piemēram, no PVC profila izgatavota apaļa tukša loga diametrs nedrīkst būt mazāks par 700 mm, un atverama loga diametrs nedrīkst būt mazāks par 700 mm mazāks par 800 mm. Alumīnija un koka profila iespējas ir nedaudz plašākas, taču izmaksas ir vidēji 2-3 reizes augstākas. ir arī svarīgi zināt, ka apaļie logi ir mazāk izturīgi pret ielaušanos, jo to konstrukcija ir vājāka. Tie vienmēr būs jānosedz ar aizsargkonstrukciju.

Lasīt arī  21 logu dizaina piemērs guļamistabā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: