Visi Artvilas studiju rožu nosaukumi

Vecākā amerikāņu uzņēmuma York tapešu kolekcija Roses tika izlaista Artville veikalos Maskavā.

Tapetes Tropical Flower no Georgetown Designes kolekcijas Roses.

Šajā kolekcijā ikviens atradīs savu mīļāko ziedu karalienes tēlu. Ir attēli

Attēlā: Georgetown Designes dizainera Scroll Damask tapetes no kolekcijas Roses.

Kolekcija tika izlaista ar zīmolu Georgetown Designes, kas pieder vecākajam amerikāņu ražotājam York. Rozes ir tapetes gandrīz visiem interjera veidiem: viesistabām un buduāriem, bērnu istabām, birojiem un vannas istabām. Šo rozā krāšņumu var iegādāties Rīgas izstāžu zālēs

Attēlā: platas Pinstripe tapetes no Georgetown Designes kolekcijas Roses.

Kolekcijā Roses ir arī papildu tapetes, kas kalpos kā neitrāls fons līdzās ziedu apdrukām. Tie ir divkrāsaini vai vienkrāsaini

Attēlā: Georgetown Designes Neoclassic Floral tapetes no kolekcijas Roses.

Motivi un ornamenti ir tintē izkalti – tie it kā nedaudz izvirzās no virsmas. Katrs tapešu variants ir pieejams vairākās krāsu paletēs. Mīļākās ir tapetes ar krēmkrāsas, ceriņu, piena un smilškrāsas fonu.

Attēlā: Floral Trellis tapetes no Georgetown Designes kolekcijas Roses.

Lasīt arī  No kā ir izgatavoti paneļi??
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Jānis

    Nevar palīdzēt pamanīt, ka ir kaut kas interesants, runājot par Artvilas studiju rožu nosaukumiem. Vai jūs varat dalīties ar kādu no tiem vai izstāstīt kaut ko par to, kā Artvilla izvēlas savus rožu nosaukumus? Man pašam ir arī interese par rožu audzēšanu, tāpēc gribētu uzzināt vairāk par šo tēmu. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: