SAHCO 2014. gada kolekcijas prezentēja uzņēmuma mākslinieciskais direktors Paskāls Volters (Pascal Wolter)

Pašreizējās tendences Rīgas Fifth Avenue Home audumu ateljē.

Maskavā, Fifth Avenue Home audumu ateljē, notika meistarklase, ko vadīja Pascal Walter ( Pascal Walter ) Sahco mākslas direktors. Rīgas dekoratoriem un dizaineriem bija unikāla iespēja apskatīt, saprast un aptaustīt vācu zīmola Sahco jaunumus.

Attēlā: Pascal Walter.

Kā stāsta Fifth Avenue Home audumu ateljē ģenerāldirektore Jekaterina Siver, prezentācija galvaspilsētā ievērojami atšķīrās no Parīzes, kur jaunumi pirmo reizi tika prezentēti izstādē Paris Deco Off.

Pascal Walter ( Pascal Walter ) parādīja trīs top zīmola līnijas: audumus, tapetes, paklājus un autoru kolekciju Ulf Moritz by Sahco.

Kā tendenču noteicējs Sahco ir apstiprinājis vairāku jaunās sezonas tendenču aktualitāti. Ar izšūšanu izveidoti 3D dizaini uz auduma. Metālisks spīdums ar zelta un vara akcentiem. Imitācijas tekstūras no akmens līdz metālam uz tapetēm. Vintage efekti ar viltus novecošanas elementiem, kā arī tapešu kolāžas.

Attēlā: Pascale Wolter, Catherine Seaver ( Fifth Avenue ) Gregory Ligonet.

Lasīt arī  Quick-Step iekaro Hannoveri
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: