O-dizains: par tapetēm ar stāstu un jaunām tehnoloģijām

Vintage tapetes no vēsturiskajiem arhīviem jāizmanto mūsdienu interjerā? Tapetes var uzstādīt ātri un viegli bez profesionāļu palīdzības? Anna Jantsena un Katerina Biriukova no O-design, kas ir pazīstamu zviedru tapešu zīmolu oficiālais izplatītājs, saka.

Par modeļiem ar stāstu. . .: Tapetes no veciem arhīviem ir populāras, bet tikai noteiktai auditorijai. Šo seno apdruku eleganci un šarmu uztver un neapstrīd daudzi, bet tie, kas uzdrošinās tos izmantot savos interjeros. Tie ir cilvēki, kas galvenokārt interesējas par citu valstu vēsturi un kurus audzina dažādas kultūras. Lai ko viņi arī teiktu, bet Rietumos un Austrumos viņi ir īpaši uzmanīgi attiecībā uz mākslas saglabāšanu. Šīs tapetes šarms ir tas, ka tajā ir daļa no pagātnes leģendas un neatkārtojama šarma. Galu galā, ultramoderns dizains patiešām izskatās interesanti, taču tas ne vienmēr sasilda dvēseli. Un tapetes no veciem arhīviem nes pagātnes estētiku un emocionalitāti.

Par vecā un jaunā apvienojumu. . .: Visam interjeram nav jābūt "vintage" un radīt muzeja interjera iespaidu. Lielākajai daļai mūsu klientu ir maldīgs priekšstats, ka, iegādājoties šīs tapetes dzīvokļa remontam, viņiem būs jāsaglabā izvēlētais stils arī citur… Tomēr tas tā nav, jo ir iespējams spēlēties ar mēbelēm un aksesuāriem, kas jau ir kaut kādā veidā modernizēti, vai pievienot tiem papildu mūsdienīgumu. Turklāt pats sajaukšanas stils eklektisks – šodien ir modē.


Lasiet arī:

  • Liela platuma tapetes
  • Vinila tapetes: šķirnes
  • 7 pazīmes elites tapetes

Par vieglu renovāciju. . .Galvenais tehnoloģiskais uzlabojums, ko var saukt arī par mūsu tapetes pazīšanas zīmi ir EASY UP sistēma, kas ir vienkārša līmēšanas metode. Ar to jums nav jāuztraucas par tapešu uzstādīšanas kvalitāti, pat ja nevarat atļauties izmantot meistara pakalpojumus. Tas viss, pateicoties precīzi kontrolētai celulozes un sintētisko šķiedru attiecībai tapešu sastāvā.

Lasīt arī  ZOFFANY japāņu motīvi pie Manders

Par jaunajām tehnoloģijām. .Viena no jaunākajām kolekcijām, kas tapusi sadarbībā ar zviedru arhitektu biroju Claesson Koivisto Rune, ir spilgts piemērs inovatīvām tehnoloģijām tapešu ražošanā. Šīs kolekcijas rakstu līniju biezums ir mazāks par 1 milimetru, un, kad tapetes tiek līmētas, audumu krustpunktā nav spraugas rasprādzes rakstā. Lai gan saskaņā ar GOST par normu tiek uzskatīta nobīde 1 milimetrs uz tapešu lineāro metru.

. .Ir vērts pieminēt UV drukāšanu, kas vairs nav inovācija, bet ir izrāviens drukāšanā. Mūsu MR Perswall bilžu rāmju izgatavošanas tehnoloģijā tiek izmantota arī īpaša UV starojuma izturīga tinte. UV stari neizraisa tintes uzsūkšanos tīmeklī, tā vietā tā sacietē uz virsmas un veido plēvi. Šis drukas veids nodrošina, ka visas krāsas ir piesātinātas un neizbalē.

Par imitācijas spēli. . .: Mūsu zviedru dizaineri, sadarbojoties ar drukas meistariem, ir panākuši satriecošu austas virsmas efektu, lai radītu jauno Linne kolekciju, kas ir bagātinājusi mūsu katalogu. Tā ir pārsteidzoši precīza lina audumu izskata un tekstūras atveidošana dažādos toņos, neizmantojot reljefu vinilu. Parasti šo materiālu izmanto līdzīgu dizainu izgatavošanā ar tekstilmateriālu un tekstilmateriālu virsmu imitāciju. Visas mūsu tapetes ir izgatavotas tikai no celulozes vilnas ar augstu celulozes saturu, tāpēc tās ir videi ļoti draudzīgas un drošas.

Piecas interesantākās kolekcijas O-dizaina klāstā pēc Annas Jantsenas un Katerinas Biriukovas domām:
Viens no interesantākajiem rakstiem no bērnu tapešu kolekcijas Whimsical by Cole and Son- Kabarē ( Kabarē dizains ) pēc antīka, ar rokām apgleznota raksta. Pats paraugs Fantastiska kabarē ainas skice salīdzinoši nesen iegādājās uzņēmums Cole and Son. Dizaineriem izdevās izstrādāt lielformāta tapetes ar atkārtojošos kabarē mūzikas zāles ainas rakstu. Šis dizains palīdzēs radīt svētku un neparastu atmosfēru.
Vēl viens interesants dizains no tās pašas kolekcijas – Scaramouche. Nosaukums cēlies no kāda viltīga varoņa itāļu komēdijā Del Arte. Bet raksta vēsture ir saistīta ar procesu, ko izmantoja iespiedēji, kad tie mēra krāsas konkrētam dizainam. Uzliekot pilienu katras krāsas un nopūšot tos, viņi iegūst pareizās krāsas plankumu, kura krāsainā forma atgādina zīmējumu. Spilgts, nekomplicēts un jautrs, tāfele lieliski papildinās bērna istabas atmosfēru ar krāsām un rotaļīgu noskaņu.
Versallies Grand dizains ir attēlots uz kolekcijas Folie tapetēm. Darba pamatā ir veca franču klasiskā tekstila raksta Toulle de Jouy grafika. Attēla tēma ir balstīta uz franču pasakām un pasakām. Kā zināms, Versaļa ir slavena arī ar saviem dārziem un parkiem. Tāpat kā visos klasiskajos parkos, arī šeit bija zvēraudzētavas un voljēri eksotisko dzīvnieku demonstrēšanai. Oriģinālais vintage modelis ir veidots koši sārtos toņos uz piena fona. Lai piešķirtu tapetēm gleznainu efektu, Cole and Son dizaineri izmantoja diezgan intensīvas krāsas.
Jubilejas kolekcija, kas veidota par godu tapešu fabrikas Borås 110 gadu jubilejai, tika radīta no arhīva mākslas darbiem, kas atspoguļo autentisko skandināvu stilu. Flora print- viens no kolekcijas akcentiem, kas mūs aizved atpakaļ uz Zviedrijas laukiem un atspoguļo zviedru ilgas pēc dabas tuvuma un mīlestību pret laiku, kad viss mostas pēc ziemas. Attēls ir attēlots trīs krāsu kombinācijās: maigi pasteļtoņi uz pelēka un pienaina fona, kā arī spilgti zāles zaļumi, sārtie un rudzupuķu toņi uz tumši zila fona, kas izskatās visspilgtāk un gleznaināk.
Persvolla kunga kolekciju "Daily Details" iedvesmojuši materiāli un priekšmeti, kas mūs ieskauj ikdienā: kafijas pupiņas, grāmatu kaudzes, sūnas, augļu un dārzeņu kastes. Kolekcija iznāca spilgta, svaiga, varbūt pat nekaunīga un piepildīta ar pašironiju. Piemēram, Cabbge panelis ( māksla. P 193001-4 ) ir krāsaina kolāža ar izgaismotām kāpostu lapām, kas varētu lieliski iederēties vegānu kafejnīcā vai restorānā.
Lasīt arī  Cole & Son rada savdabīgu atmosfēru
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: