O-dizains: mūžīgā retro un smilškrāsas toņu mode

Par retro stilu, kas nekad neizpaliek, smilškrāsas toņiem un pareizu tapešu izvēli stāstīja Anna Jantsena un Katerina Birjukova, uzņēmuma O-design pārstāves, kas ir vairāku vadošo zviedru zīmolu oficiālais izplatītājs.

Studio O-Design ir oficiālais un ekskluzīvais WallVision izplatītājs un piedāvā tapetes no BorasTapeter, ECO Wallpaper, MR PERSWALL un Cole&Son.

Par retro modi. . .Retro stils bija, ir un vienmēr būs. Vēl viens aspekts ir tas, ka retro ir visdažādāko formu un izmēru. Tas var būt ironisks dizains 50.-70. gadu stilā. Un jūs varat izvēlēties no Shabby Chic, vintage ar maziem ziediem vai polka dots tapetes. Tapetes izvēle ir milzīga. Vienīgais, kas sagādā vilšanos, ir tas, ka lielākā daļa Latviešu baidās eksperimentēt. Daži no tiem gūst iedvesmu un palīdz mums izvēlēties interesantus interjera risinājumus, citi kautrējas un izvēlas vēl vienu "bēšas krāsas" tapetes.

Par apdrukām un krāsām. ..Latvijas bestsellers "50 toņos bēšs" turpina būt bestsellers. Taču pēdējos gados pieprasījums pēc pelēkām tapetēm ir pieaudzis, lielā mērā pateicoties minimālisma un bēniņu stila popularitātei, kad sienas ir vienkāršas un konkrētas… Ziedu apdruka ir populāra visos tās veidos: no klasiski vecinātām, blīvās ziedu kompozīcijām a la Viljams Moriss un lieliem ziedošiem ziedkopām līdz apzināti naiviem ziedu ornamentiem. Kas attiecas uz būri, vienmēr ir dedzīgi tvīda "tartāna" fani un "virtuve" iespējas.

Kā izvēlēties tapetes. ..Pirmais, kam jāpievērš uzmanība, ir materiāls. Tam jābūt videi draudzīgam, īpaši, ja tā ir bērna istaba. Labākais variants ir Par flizelīna tapetes, jo papīrs pakāpeniski atstāj tirgu un vinila ir videi kaitīgs. Ja vēlaties interjeru papildināt ar košām krāsām un netradicionāliem rakstiem, vislabāk to darīt ieejas gaiteņos un gaiteņos, jo tie ir pirmais, ko ieejot dzīvoklī ieraugāt. Interjera dekorēšanā vērts pievērst uzmanību arī tapetēm ar piesātinātām un sarežģītām krāsām. Neuztraucieties, ja ir pārāk tumšs. Gluži pretēji, atmosfēra kļūs mājīgāka un intīmāka.

Lasīt arī  O-dizains: par tapetēm ar stāstu un jaunām tehnoloģijām

..Liela kļūda, ko pieļauj patērētāji, ir viņu bailes eksperimentēt, kā arī aizraušanās ar neitrālām paletēm un neskaidriem rakstiem. Pastāv stereotips, ka tapetēm telpā ir jābūt saskanīgām ar mēbelēm, nevis spēcīgi rezonējošām ar citām telpām. Rezultātā pēc šiem principiem būvētie dzīvokļi ir bezpersoniskas telpas ar gandrīz nemanāmu sienu krāsu. Bet mēs pie tā strādājam.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: