Novabell flīzes

Vairāk nekā 60 gadu pieredze flīžu nozarē ir palīdzējusi itāļiem no Bellei ģimenes izveidot augstas kvalitātes un augsto tehnoloģiju keramikas flīžu ražošanu no Novabell.

Interesanti, ka Novabell- ir ceturtā keramikas flīžu rūpnīca, ko Silvio Bellei ir uzbūvējis savas dzīves laikā. 50. gados viņš bija viens no pazīstamā keramikas flīžu ražotāja Cisa dibinātājiem. Pēc tam Silvio uzceļ Cerdisa rūpnīcu, kurā viņš vēl šodien ir uzņēmuma priekšsēdētājs. Sešdesmitajos gados kopā ar Cerdisa viņš pievēršas grīdas gresa ražošanai, ko turpināja turpināt līdz 80. gadu vidum. 1988. gadā, izmantojot šo pieredzi, uzņēmējs nodibina uzņēmumu Novabell, kas ražo porcelāna keramikas izstrādājumus un flīzes.

Attēlā: Silvio Bellei, Novabell dibinātājs.

Pirms ceturtdaļgadsimta, 1988. gadā, Silvio Bellei ( Silvio Bellei ) nodibināja uzņēmumu Novabell, kas ietilpst Ceramiche Gruppo Bellei. Rūpnīcā tiek ražotas vienreiz apdedzinātas porcelāna keramikas un flīzes ar baltu pamatni.

Itāļu zīmols Novabell joprojām ir slavens ne tikai ar savām flīzēm, bet arī ar nepārtrauktiem pētījumiem un patentētu tehnoloģiju ieviešanu ražošanā. Patiesībā tik labi, ka šos augsto tehnoloģiju centienus ir sponsorējusi Itālijas Pētniecības ministrija. Piemēram, jaunākais Novabell- inovatīva augstas izšķirtspējas digitālās drukas tehnoloģija uz flīžu virsmas. Uzmanība tiek pievērsta arī produkta draudzīgumam videi. Piemēram, Novabell kolekcijas izstrādājumi ir izgatavoti no 40 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Ceramiche Gruppo Bellei grupas rūpnīcas atrodas Itālijas ziemeļos ( Sassuolo apgabalā ). Pilna servisa porcelāna keramikas un flīžu ražošanas rūpnīca.

Lūk, kā izskatās flīžu ražošanas iekārtas. Pirmajā posmā izejvielas tiek sasmalcinātas un sajauktas dzirnaviņu cilindrā, veidojot ūdens suspensiju.

Preses izgatavošanai javu žāvē izsmidzināšanas žāvētavās, līdz tā kļūst par pulveri. Fotoattēlā modernu, augstas veiktspējas hidraulisko presi, kas sver 6500 tonnu un tiek izmantota materiāla štancēšanai ar spiedienu 500 kg uz kvadrātmetru. cm, kas atvieglo turpmāku saķepināšanu/apdedzi.

Lasīt arī  Grīdas dēļu biezumam ir nozīme

Pēc žāvēšanas presētie izstrādājumi tiek stikloti un apdrukāti ar sietspiedi, izmantojot gan tradicionālās, gan digitālās drukas tehnikas. Pateicoties tam, Novabell spēj ražot augstas izšķirtspējas grīdas flīzes, kas imitē dabīgo akmeni un marmoru, kā arī porainas vienreiz apdedzinātas sienas flīzes ar spīdīgu virsmu. Fotogrāfijā ir iemūžināts tradicionālās glazūras uzklāšanas un drukāšanas process, izmantojot 4 Rotocolor iekārtas un 3 trafaretus.

Nevienā no Rotocolor līnijām netiek izmantota digitālās drukas tehnoloģija.

Šī tehnoloģija ļauj uz flīžu virsmas uzklāt augstas izšķirtspējas attēlus, kas imitē, piemēram, marmoru un granītu.

Šeit glazūras rakstu veido 4 roll-print sietspiedes mašīnas. Viņi izmanto arī krāsas smidzinātāju, lai uz virsmas radītu dažādus krāsu toņus.

Dizainu var arī uzklāt, izmantojot vertikālās silikona preses, kas garantē augstas izšķirtspējas izdrukas pa visu virsmu, un trīs trafaretus sietspiedes tehnikai. Tiek izmantota metāliska glazūra, kas pēc tam tiek pulēta.

Cits paņēmiens ir glazūras izsmidzināšana zemā spiedienā. Tiek izmantota īpaša "peldošā sistēma" un pievienojiet satīna sietspiedi ( pušķa dekoru ) un reljefa sietspiedi ( tekstūras dekoru ).

Lai glazūra labi pieliptu uz maisījuma, apstrādājamais izstrādājums ir jāapdedzina.

Krāsns tiek uzkarsēta 110 m garās krāsnīs, un temperatūra var sasniegt 1210 °C. Viss cikls ilgst 50 minūtes. Tā rezultātā flīžu ūdens absorbcijas koeficients ir mazāks par 0,5 %. Tie iegūst tādas īpašības kā cietība un stingrība ( vairāk nekā 460 kg/cm2 ) un absolūta izturība pret salu.

Ražošanas procesa pēdējais posms tā ir šķirošana. Mašīnas šķiro flīzes pēc biezuma un pārbauda, vai tās ir līdzenas. Pieredzējuši darbinieki atklāj defektus un šķiro flīzes pēc toņiem.

Gatavās produkcijas uzglabāšanas un pārvietošanas process noliktavā ir pilnībā automatizēts, kas ievērojami paaugstina ražošanas drošības līmeni.

Lasīt arī  Parkets ar savdabību

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: