Linolejs: biezs vai plats?

Šodien veikali piedāvā linoleju dažādās ģeometrijās. Pieejami ruļļos un flīzēs, plati un šauri, biezi un plāni. Kurš no tiem ir vēlams??

Biezs vai plāns, šaurs vai plats? Aplūkojot linolejs, kas linolejs ne vienmēr var noteikt sākotnējās īpašības roll. Attēlā: Armstrong linolejs.

Skatīt profilā

Linolejs biezums. PVC grīdas segumi ir pieejami ar biezumu no 0,7 mm līdz 4,5 mm. Linolejs plānāks par milimetru ir ļoti reti sastopams, bet ikdienā un nav nepieciešams. Parasti iegādājieties materiāla biezumu 1,5-3 mm, saprotot, ka biezums ir atkarīgs no apdares termiskajām un akustiskajām īpašībām.Ilgmūžība nav tieši saistīta ar linoleja kopējo biezumu; to drīzāk ietekmē aizsargslāņa biezums ( un, protams, tā nodilums );. Protams, jo biezāka virsma, jo lielāks un smagāks ir rullis. Tas nozīmē, ka, transportējot linoleju, jāņem vērā tā biezums.

PVC flīžu izmēri. Linolejs parasti ir pieejams kvadrātos un svītrās. Katra ražotāja izmēra standarts ir atšķirīgs: 30×30, 45×45, 60×60, 30×60, 10×100, 20×100, 18×92 cm utt.. Biezums ir tāds pats kā linolejam ruļļos.

Plānākais un biezākais. Plāni paraugi Vienslāņu. Atšķirībā no lēta sadzīves linoleja Modernā ( 1,2-1,6 mm ) modernā, viendabīgā ( vienslāņu ) komerciālā PVC grīdas seguma biezums ir vidējs ( 2-3 mm un ļoti izturīgs. ( Starp citu, lai pozicionētu to kā "linolejs" Ne visi ražotāji vēlas to darīt. ) vislielākais biezums ir tā sauktajam akustiskajam linolejam ar PVC putu pamatni. Šī pamatne nodrošina lielisku skaņas izolācijas efektu. Biezāko materiālu izmanto telpās, kur tiek atskaņoti mūzikas instrumenti, mājas kinozālēs utt..

Linoleja biezums nosaka tā svaru: jo smagāks ir rullis.

Lasīt arī  12 jautājumi par korķi

Ruļļa garums. Pieejami ruļļi ar 6-45ppm. . Linolejs riteņu veikalos strādājošie pārdevēji var palīdzēt atrast jūsu vajadzībām atbilstošu biezumu un nogriezt to vajadzīgajā garumā. Dažreiz ir pieejams griešanas pakalpojums. Bieži vien, pērkot veselus ruļļus, jūs saņemat atlaidi.

Attēlā: Gerflor Taralay linolejs.

Rullīša izmērs

Linolejs platums. Linolejs ir pieejams līdz pat .. 2 m, 2,5 m, 3 m, 3,5 m, 4 m, 5 m. Pieejamo linoleja platumu klāsts ļauj izvēlēties visekonomiskāko materiālu, lai to sagrieztu un uzstādītu ar mazāku skaitu šuvju. Linoleja platuma izvēle ir atkarīga no telpas lieluma. Piemēram, telpā 4×6 m ir izdevīgi iegādāties 4 metru audumu un likt vienā gabalā. Ja gaiteņa platums ir 1,5 m, vislabāk izvēlēties 3 m platu versiju Pārgrieziet to gareniski uz pusēm un pa vienai šķērsšūtai šuvei. Bet ir kāds āķis: ne vienmēr ir iespējams uzstādīt šādu linoleja grīdas segumu, pat plašos dzīvokļos. Lieli ruļļi neiekļaujas durvju ailēs un liftos, "neiederas" Pagriešanai no istabas uz istabu ( no koridora uz istabu ) un uz kāpnēm.

Linolejs nav jāieklāj paralēli sienai. Metināšana nodrošina oriģinālās dizaina idejas kvalitāti.


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: