Imitācijas māksla

Latvijas uzņēmums Ligron iepazīstina ar jaunu daudzfunkcionālu keramikas flīžu kolekciju.

Ceralan- Ligron populārais plaša formāta keramikas klāsts ( skatīt arī: skatīt šīs lapas beigās. «Ligron pavasara jaunumi" no 30.05.2012 ). Nesen kolekcija tika papildināta ar jauniem dekoriem, kas imitē dabīgo akmeņu izskatu un sajūtu. Tagad šī līnija ietver četrpadsmit dizainu dabīgo krāsu gammā.

Ceralan keramika ir paredzēta galvenokārt virtuves zonai. Plātnes var izmantot darba virsmām, sienām un mēbeļu frontēm. Iespaidīgie 3600×1200 mm parametri, kas raksturīgi visiem jaunajiem dekoriem, ļauj iegūt līdzenu virsmu praktiski bez šuvēm un savienojumiem.

Tāpat kā visi Ligron dekori, arī jaunie Ceralan dekori ir izturīgi pret nodilumiem, skrāpējumiem, karstumu, aukstumu, saules gaismu, organiskajiem un neorganiskajiem šķīdinātājiem un sadzīves ķīmiju. Virsma neabsorbē krāsu, novērš pelējuma un baktēriju veidošanos un ir viegli tīrāma.

Apskatiet citus Ligron dekorus un uzziniet mūsu izstāžu zāles adreses.
Lasīt arī  Terrazzo grīdas segums. Priekšrocības.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: