Šķidrais metāls: dabiska inovācija interjerā

Dabā sastopamu materiālu izmantošana interjera dizainā ir pēdējo gadu tendence. Jau šodien mēs runājam par inovatīviem risinājumiem dabas materiālu saglabāšanā un apstrādē, ko izmanto ainavu veidošanā, fasāžu un interjera dizainā privātās ēkās, kā arī komerciālos un sabiedriskos objektos.

Kas ir šķidrais metāls?

Starp inovatīvajiem dabīgajiem materiāliem mēs īpašu vietu ierādām "šķidrā metāla" pārklājumam. Šķidrais metāls – ir pēdējais posms pirms apdares materiālu uzklāšanas, kas ir pilnīgi jauna tehnoloģija, kā jebkuru virsmu noklāt ar dabīgiem metāliem. Tas nozīmē strādāt ar metāliem plašā krāsu gammā – no sarkanīga vara līdz tumši zilai bronzai vai misiņam ar patinu un oksidāciju. Ir virsmas, kas apstrādātas ar zeltu, tēraudu, cinku un dzelzi. Tiek saglabātas sākotnējās īpašības, piemēram, magnētisms, rūsas, novecošanas efekts un patina.

Sastāvs un pielietojums

Šķidrais metāls – tā nav krāsa, bet gan īpaša procesa rezultāts, kurā izstrādājuma virsma tiek pārklāta ar īsta metāla 0,1 mm vai biezāku slāni. No tehnoloģiskā viedokļa "šķidrā metāla" pārklājums Sastāv no divām sastāvdaļām: paša šķidrā metāla un speciāla cietinātāja. Sastāvdaļas tiek sajauktas rūpīgi kontrolētos apstākļos un proporcijās.

Gatavais preparāts atgādina biezu masu, ko var uzklāt uz virsmām istabas temperatūrā jebkurā ērtā veidā ar otu, rullīti vai smidzināšanas pistoli. Uzklāšanas laikā netiek izmantoti šķīdinātāji. Ražotāji iesaka šo darbību veikt vēdināmā kamerā, kas garantē, ka gaisā nav putekļu un netīrumu un ka pēc pārklājuma uzklāšanas nepaliek pirkstu nospiedumi. Materiāls ir lieliski piemērots dekoratīviem un aizsargājošiem mērķiem. Tas ir kvalitatīvs un noderīgs produkts, piemērots visām virsmām un dažādiem izmēriem. Ar pārklājumu pārklātu priekšmetu var lietot daudz ilgāk nekā krāsotu, neatkarīgi no izmantotajām krāsām.

Lasīt arī  Paskaties uz grīdas!

Ainavu dizainā

Dekoratori ir sākuši aktīvi izmantot virsmas apstrādi ar šķidro metālu ne tikai interjeros, bet arī ārpus ēkām un publisko telpu ainavu dizainā. Šis unikālais dabiskais segums nebaidās no temperatūras un mitruma svārstībām, tam piemīt nepieciešamā izturība pret visiem laikapstākļiem, nokrišņiem un citiem ārējiem faktoriem.

Ja objekts ar pārklājumu tiek novietots ārpus telpām, laika gaitā dabiskais oksidēšanās process. Uz izstrādājuma virsmas parādās unikāli raksti un patina. Gadījumos, kad klients uzstāj, ka objektam jāsaglabā sākotnējais izskats, dizainers to var iepriekš paredzēt. Metāls ir pārklāts ar īpašu aizsargslāni, kas novērš virsmas mijiedarbību ar mitrumu un bloķē skābekļa piekļuvi tai.

Iekšpusē

Iekštelpās šo pārklājumu plaši izmanto lokšņu metāla apšuvumam ar perforāciju un bez tās. Šķidro metālu aktīvi izmanto arī kā apdares materiālu ar daudzām papildu iespējām: gatavo virsmu oksidēšana, suku tīrīšana, dedzināšana, poru un plaisu aizpildīšana ar šķidro stiklu vai gumiju, lai radītu unikālu efektu. Pēc uzklāšanas uz izstrādājuma virsmas pārklājumam nav šuvju un savienojumu. Tā līdz sīkumiem atveido produkta sarežģīto tekstūru, un tas ir.. Nenoliedzama šīs tehnoloģijas priekšrocība.

Apstrādātā virsma ir ļoti viegli slīpējama, pulējama un gravējama. Efektīvi izskatās daudzslāņaini darbi, kad dažādi materiāli pārklājas viens otram reljefā, un pieskārienam jūt visu īsta metāla spēku un vēsumu.

Jebkuru priekšmetu var pārvērst par pilnībā metālisku priekšmetu neatkarīgi no tā materiāla, formas vai izmēra. Ārēji šāds priekšmets atgādina presētu vai lietus metāla priekšmetu, un tas ir ciets metāla priekšmets. Šķidros metālus plaši izmanto sienu dekorēšanā, mēbeļu elementu ražošanā un apdarē, apgaismes ķermeņu un margu ražošanā.

Šķidrā metāla iespējas

Mēs uzskatām, ka arhitektiem un dizaineriem šis materiāls – iespēju krātuve! Mēs paši aktīvi eksperimentējam ar šo pārklājumu un esam izvēlējušies vairākas virsmas apdares, kas rada unikālus efektus. Piemēram, ar "dabiskās patinas" pārklājumu ir iespējams novecot vai, gluži pretēji, atsvaidzināt un atjaunot izstrādājumu, kas pārklāts ar šķidro metālu. Šķidrums izraisa gandrīz tūlītēju reakciju uz metāla virsmas un rada neparastus, reālistiskus gravējumus. Ja projektā ir nepieciešams objektu novecināt, mēs izmantojam rūsas efektu, uzklājot piemērotu vienkomponentu šķidro maisījumu. Pēc žāvēšanas uz produkta virsmas uzreiz redzēsiet vēlamo efektu!

Lasīt arī  MANDERS rīkoja angļu tējas ballīti

Unikālas CEOFFICE speciālistu izstrādnes, kas īstenotas FORCHER rūpnīcas ražotnē Austrijā, ļauj mums radīt augstas kvalitātes ekskluzīvas mēbeles un dekoratīvus priekšmetus ar inovatīvu šķidrā metāla pārklājumu un piepildīt ar tiem augstākās klases interjerus, kas izstrādāti pēc individuāla projekta iezīmēm. Tematiskie darbi un risinājumi var būt pilnīgi jebkuri. Jebkurš produkts.. Tas ir autora darbs un īsts mākslas darbs, kas radīts tikai viena konkrēta klienta vajadzībām.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: