Gustavs Klimts. Tagad no marmora

Citco zīmols ir izgatavojis neparastu Klimta slavenās gleznas "reprodukciju". Krāsu vietā tika izmantoti vairāki marmora veidi.

2010. gada izstādē Abitare il Tempo Veronā ( Itālija ) Citco prezentēja jaunu dekoratīvo sienas paneļu kolekciju. Pamatmateriāls ir dabīgais akmens ( marmors, onikss ) bieži vien kombinācijā ar metālu.

Attēlā: dekoratīvie paneļi Liberty no Citco.

Viens no izcilākajiem jaunajiem produktiem Liberty. Paneļa rakstu iedvesmojis viens no pazīstamākajiem Gustava Klimta darbiem "Skūpsts". Attēls ir veidots, izmantojot zelta krāsas paneļus uz zelta pulēta misiņa bāzes. Trīs dažādu marmora veidu marmora ģeometriskā trajektorija ir inkrustēta.
Citco tradicionāli piedāvā plašu sienas paneļu ar izteiksmīgiem ornamentiem klāstu.

Lasīt arī  15 priekšnama flīžu iespējas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: