26 vannas istabas flīžu kolekcijas

Grīdas flīzes vannas istabai – dekoratīvi bagāts apdares materiāls. Izvēlieties flīžu kolekciju atkarībā no tā, kādu dekoru vēlaties piešķirt savai vannas istabai.

Grīdas segums desmit ballu skalā

Stila likumi vannas istabas interjeram ir spēkā tāpat kā jebkurai citai mājas telpai. Vannas istabas interjeru var veidot modernā, klasiskā, etniskā vai lauku stila motīvos, izvēloties piemērotas mēbeles, vannas istabas aprīkojumu un apdares materiālus.

Lai palīdzētu jums tuvāk iepazīties ar daudzajām dažādajām vannas istabas flīžu kolekcijām, šeit ir 26 vannas istabas flīžu kolekcijas kopā ar interjeru attēliem, kuros šīs flīzes ir izmantotas. Luksusa vannas istabas flīzes, kas redzamas mūsu atlases fotoattēlos, ir izgatavojuši pazīstami ražotāji, kas pastāvīgi uzlabo to praktiskās īpašības. Rūpnīcās tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un jaunākie zinātnes sasniegumi. Talantīgi dizaineri strādā pie produkta izskata.

Grīdas flīzes vannas istabai, kā redzams šeit publicētajās fotogrāfijās, ļauj jums izveidot dažādus dekoratīvus efektus vannas istabas interjerā. Par attēliem glazētu, matētu, reljefu, stilizētu akmens, koka, auduma porcelāna flīžu, keramikas flīžu ar etniskiem rakstiem, matētu un pusmatētu flīžu kolekcijas. Ja jums patīk mākslinieciskas grīdas, izvēlieties majoliku, flīzes ar inkrustācijām, mozaīkas paneļus, rozetes… Un kādam varētu patikt vannas istabas flīzes, kas imitē sarūsējušu metālu.

Lasīt arī  Ņujorkas ģeometrija - Yana Svetlova
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: