20 piemēri mozaīkas izmantošanai interjerā

Mozaīkas veido brīnišķīgus dizaina akcentus: imitē paklājus, sienas paneļus, tiek izmantotas mēbeļu dekorēšanai. Mozaīkas apdare padara jebkuru interjeru neparastu.

Dārgakmeņi

Apšuvuma materiāls ir vairāk nekā divus tūkstošus gadu vecs, un tas joprojām tiek izmantots. Tomēr mozaīkas flīžu popularitāti ir viegli izskaidrot Tas ir ļoti skaists un praktisks. Izklāta ar daudzkrāsainu mozaīkas virsmu, kas valdzina ar savu noslēpumaino šarmu, radot daudzdimensiju efektu, mirdzošu dārgmetālu spīdumu, lauž gaismu neskaitāmām sejām un nenēsājas gadu desmitiem.

Mozaīkas interjerā var izmantot dažādiem mērķiem. Vannas istabā un tualetē tas aizvieto keramikas flīzes vai papildina tās, veidojot sarežģītu grīdas un sienu rakstu. Dzīvojamā istabā vai gaitenī mozaīku var izmantot paklāju imitācijai un mākslinieciskiem paneļiem, ar kuru skaistumu nevar sacensties neviens cits flīzēšanas materiāls. Virtuves priekšauts ar mozaīkas flīzēm piešķirs jūsu telpai krāsainu akcentu, ļaujot izcelt skapīšus.

Pat mēbeles un arhitektūras detaļas interjerā rotā mozaīka. Izliekta ģeometrija nav šķērslis mozaīkas izmantošanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties radīt lielisku efektu kamīna portālam, durvju ailei vai pat galda virsmai, vienkārši izvēlieties pareizā izmēra mozaīkas flīzes. Interjera mozaīka izskatās kā īsta dārgakmens, jo tā ir veidota no krāsaina stikla un keramikas, Venēcijas smalta, marmora un citiem iežiem, dekorēta ar vissmalkākajiem dārgmetālu un pērļu lakas slāņiem, to rotā ar rokām zīmēti raksti.

Lasīt arī  Dekoratīvie apmetumi: piemērošanas tehnoloģija
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: