Kā nezaudēt pārāk daudz laika, izvēloties tapetes

Tapetēšana ir gandrīz pēdējais renovācijas posms. Tapetēšanu parasti var pabeigt īsā laikā. Lielāka daļa no tā ir saistīta ar pareizā modeļa izvēli un atrašanu. Renovējamo mājokļu īpašniekiem nākas apskatīt daudzus eksponātus dažādos būvniecības veikalos, lai atrastu sev tīkamo.

Daudzus pārsteidz milzīgais ( /katalogue-oboev ) klāsts, kas liecina par pieejamo krāsu, dizainu un materiālu daudzveidību. Lai tajā visā neapjuktu, jums ir jābūt skaidrībai par savām vēlmēm un jāuzzīmē vismaz to, ko vēlaties atrast. Ja jums nav skaidra mērķa, jūs varat nonākt riņķī un riņķī, tā arī nepieņemot galīgo lēmumu.

Sievietes ir īpaši rūpīgas, kad runa ir par unikālas atmosfēras radīšanu katrā telpā.

Kritēriji, pēc kuriem izvēlēties tapešu audumus:

  • Izmantotā telpa. Ja tā ir virtuve, guļamistabas toņiem šeit nav vietas. Rūpēties arī par to, lai iegādātos mitruma izturīgus un mazgājamus tapetes materiālus.
  • Virsma. Sienas izciļņi, bedrītes un izciļņi izvēlēties tikai vinila vai neaustus izstrādājumus.
  • Cik daudz saules ir telpā. Ja tas ir ziemeļu pusē, tas ir nepieņemami, lai tapetes viss tumšos toņos. Telpā jau tagad ir ļoti maz saules gaismas. Ja ir daudz gaismas, izvēlieties produktus ar labu gaismas noturību.
  • Mitruma līmenis. Sienas var elpot. Ja ventilācija ir slikta, jāizvēlas papīra vai uz papīra bāzes veidotas virsmas.
  • Izturība. Mājdzīvnieki un bērni pārbauda visa mājoklī esošā izturību. Labāk, ja tapetes ir izturīgas pret plīsumiem un mazgājamas.

Nebaidieties eksperimentēt

Tagad ir daudz veidu, kā dažādi iekārtot interjeru. Izvēlētās vietās kā alternatīvu var izmantot arī tapetes. Attēlu dizainu izvēle mūsdienās ir ļoti plaša. Ja vēlaties, varat izvēlēties savu fotoattēlu, ko dizaineri apstrādās, lai to varētu piemērot foto tapetēm. Izvēlieties vietu, kurā ir vismazāk mēbeļu, uz kurām tās uzlīmēt. Tie vizuāli paplašina telpu un padara dizainu unikālu.

Lasīt arī  Kā aprēķināt tapešu patēriņu: 13 praktiski tapetes padomi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: