4 mīti par bērnu istabu renovāciju un kā tos atspēkot

Par bērnu istabas dizainu ir daudz leģendu. Gandrīz viss, ko mēs esam iedomājušies par šo tēmu, ir pilnīgi pretējs bērna priekšstatam par labu istabu. Kā pareizi izremontēt bērna istabu?

1. mīts: zīdaiņiem ir nepieciešama atsevišķa istaba

Nē, līdz pusotram vai diviem gadiem! Bērnam vispirms ir nepieciešama māte, un, ja viņa dzīvo citā telpā – Tas izraisīs lielu nepatiku. Jūsu mazuļa bērnistabai nevajadzētu būt nepieciešama jauna apdare, līdz viņam ir pusotra līdz divu gadu vecumam. Līdz tam ir pietiekami, ja viņu guļamistabā novieto gultiņu. Tas atvieglo darbu visiem, tostarp mazulim un mātei, kas naktī pieceļas. Tā kā mazuļi vēlas būt kopā ar mātēm ne tikai naktī, bet arī dienā, "mazuļu stūrīši" ( rotaļlietas, spilveni, zīmēšanas galdiņi ) jānodrošina tur, kur mamma pavada daudz laika: virtuvē, viesistabā utt..

Bērnam jau divu vai trīs gadu vecumā ir nepieciešama atbilstoša bērnistaba, tāpēc iepriekš pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz vietas bērnam. Pretējā gadījumā jūs riskējat, ka viņi aizņemsies ar bērnu mantām, kas lēnām, bet noteikti izplatīsies pa visu jūsu mājokli: ierobežojiet šo paplašināšanos ar atsevišķas telpas palīdzību.

Bērnam ir nepieciešams pastāvīgs kontakts ar māti pirms pusotra vai divu gadu vecuma, tāpēc viņa gultiņai jābūt vecāku guļamistabā.

  • Pia+Papildu sānu gulta no Pinolino.
  • Cyrus Company Bambino Lettino mandarino bērnu gulta.
  • PM gultiņa.BD.YO.20 pēc Piermaria.
  • Ginevra culla gulta no Il Loft.
Lasīt arī  Bērnu istabas krāsa

2. mīts: bērnistabai jābūt lielai un saulainai

Ierobežotas telpas nekaitē bērnam! Aplūkojiet tuvāk: pat lielās telpās zīdaiņiem patīk rāpties ciešos stūros. Viņi jūtas mājīgāk, ērtāk, drošāk un neatkarīgāk. Mazie bērni nemaz necieš šaurā telpā, galvenais ir to pareizi organizēt, izmantojot ne tikai horizontāli, bet arī vertikāli. Mēs neprasītu jums ierīkot bērnistabu bijušajā skapī, bet arī nav laba ideja piešķirt bērnam lielāko istabu mājā.

Ņemot vērā mīlestību pret nomaļiem stūrīšiem, bēniņu gulta ( un to ir daudz un dažādos dizainos – skatīt. Fotoattēls ) var būt labs risinājums nelielai, bet arī plašai telpai. Kas attiecas uz gaismu, izvairieties no tiešiem saules stariem – bērniem tie nepatīk un var traucēt viņu miega paradumus dienas laikā. Bet netiešais apgaismojums un lieli logi ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Bērniem ļoti patīk mazas "mājiņas", īpaši, ja tās ir augšstāvā. Tāpēc bērniem ir nepieciešama bēniņu gulta. Un šodien ir daudz iespēju izvēlēties.

3. mīts: bērniem ir jautri dzīvot vienā istabā

Tikai tad, ja nav citu iespēju. Ja viņi dzīvo kopā kopš dzimšanas, viņi ir pieraduši dalīt telpu. Bet, ja vecākā brāļa vai māsas istabā ( māsas istabā ) "dzīvo kopā" Ja mazulis ierodas, negaidiet pārāk lielu uztraukumu. Mēģiniet jau no paša sākuma plānot atsevišķas bērnu istabas un vēl labāk papildu vannas istabu.

Mīts 4: Bērnistabai ir nepieciešams īpašs dizains

Viss ir atkarīgs no vecuma. Taču jums par to nav jāuztraucas, līdz bērns sasniedz septiņu gadu vecumu, jo bērns rotaļu istabas remontu novērtēs tikai tad, kad sāks iet skolā. Taču, kad viņš to izdarīs, viņš vēlēsies uzaicināt viesus un parādīt viņiem savu istabu.

Lasīt arī  Bērnu istabas krāsa

Lai pārliecinātos, ka ne tikai vecākiem patīk istaba, bet arī bērnam ir jāiesaistās renovācijā. Un pārliecinieties, ka uz sienām ir atvēlēta vieta svarīgiem plakātiem un attēliem. Bērnu guļamistabām – nekas pārāk kairinošs, ne pārāk spilgtas sienas.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: