Melnā tehnika no Rusklimat

Rusclimate ir piedāvājis melnu klimata kontroles ierīču izlasi tumšu krāsu interjeriem.

Balti kondicionieri, gaisa mitrinātāji un citas ierīces dažkārt interjerā izskatās neiederīgi, neiederas krāsu gammā. Uzņēmums "Rusclimate Piedāvā šīs problēmas risinājumu, izmantojot melnā klimata tehnoloģiju.

Piedāvājumā ir žāvētājs, gaisa attīrītājs, ventilatora sildītājs, gaisa mitrinātājs un gaisa mazgātājs, elektriskie konvektori un kamīns. Pat gaisa kondicionieris, kas visbiežāk ir pieejams baltā krāsā, šeit ir pieejams melnā krāsā. Jaunajam interjeram var pielāgot arī nelielas detaļas: piemēram, termostata gaismas paneli var nomainīt pret noņemamu krāsainu paneli.

Lasīt arī  5 padomi: kam pievērst uzmanību, izvēloties kamīnu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: