Viss par Parfumes Alaia Parīzi

Viss par Parfumes Alaia Parīzi

Parfimērija Alaia Parīze – Smaržas, Eau de Parfum Blanche tualetes ūdens un citu garšu šī franču zīmola saglabā savu autentiskumu, atšķirīgus uz citiem produktiem, mīļo ar Parīzes modes. Luksus un siltuma, karstā Āfrikā un Parīzes šiks – tas viss saplūda ar ožas sastāvā, kas reiz bija piedāvājis Mira Azzzzzi Alayia. Par to, ko interesantu garšu ir zīmols mūsdienās, kā izvēlēties starp tiem ir nepieciešams, palīdzēs uzzināt detalizētu pārskatu par parfimērijas Alaia Parīzes.

Īpatnības

Grezns un apātisks vai tīrs un svaigs – smaržu un tualetes ūdens, kā arī citi Alaia smaržas izdevies iekarot Eiropas patērētājiem bojāti ar dažādām smakām. Neskatoties uz to, ka vārds Azizhedina Alayia ir pazīstams modes pasaulē kopš 1980. gada, uz ilgu laiku viņš palika meistars sagatavojot-a-ostu kolekcijām.

Pirmais parfimērijas ūdens Alaia devās pārdošanā tikai 2015. gadā, kas lielā mērā pateicoties Shisido Corporation dalībai.

Zīmolu produktus izceļas ar oriģinālo iepakojumu – pudele ar metāla vāku ir pārklāta ar rozā zeltu. Viņa forma pati un reljefs tiek radītas ar perforētu ādas un audu korsetu iespaidu, kuru zīmols reiz bija slavens. Ir vērts to apsvērt Tieši pirms modes dizainera nāves 2017. gadā, 4 smaržvielas tika publicētas ar nosaukumu Alaia – Trīs no tām ir parādīti formātā smaržu ūdeni, un viens – formā alkoholisko dzērienu. Perfumeumer Marie Salamann strādāja uz katra produkta.

Perfumes pārskats

ALAIA – elites parfimērijas zīmols, kas nav piemērots katrai sievietei. Tā nav preču steidzama-a-osta, bet pilnīga hause couture, kas prasa īpašas attiecības. Viss ir zināms par 4 produktiem, no kuriem katrs var saukt par šedevru miniatūrā.

  • Alaia. Tas pats klasika Parīzes šiks, kas nav iespējams aizmirst. Aromāts ir ražota pēc koncentrācijas smaržu ūdens, apvieno ar smagām animalistic motīviem ziedu un austrumu piezīmes. Aromāts ir grūti stāsts iedvesmojis bērnībā Azizhedina Alayia Tunisijā, un ne mazāk interesantu sastāvu. To lasīt gaismas PLUME mūzikas piezīmes, vijolītes, ādas, ir toņos kalnu gaisu un rozā piparu, kā arī lapas peonija, rozes un frēzijas.
Lasīt arī  Smaržas atsauksmi La Rive

  • Alaia Eau de Parfum Blanche. Slavenākais smaržas zīmols ūdens ražo kopš 2016. gada. Aromāts ir saistīta ar musky un ziedu, ir salds un viegls bāze, ko papildina spilgti saules akords. Šis produkts var saukt ideāls vasarā, tas būs piemērots jaunas un aktīvas sievietes pārliecinātus.

  • Alaia EXTRAIT DE PARFUM. Koncentrēts smaržu apvienojot toņos austrumu un ziedu piezīmes. Šī greznā versija smaržu satur blīvu bāzes ādas, muskusa un vaniļas, ko papildina sākuma akordu kalnu gaiss, sirds no smaržo vijolītes un varavīksnenes. Šāds neparasts apvienojums ļauj izvairīties no pārmērīgas vērtēšanas sastāvu, padara to viegli un neaizmirstamu.

  • Alaia pliks. Grezns Nude Aroma, ievietots firmas izsmalcināto pudeles. Sastāvs attiecas uz ģimenes austrumu ietver blīva muskuss, ādas akords, ciedra, Cacheman un pupiņas plānas, ar top notīm Flearder. Tas ir diezgan neparasta garša iespēja sievietēm, kas ļauj uzsvērt izņēmumu par tā īpašnieka.

Jāatzīmē, ka visi Alaia aromāti ir izteikta austrumu orientāciju. Tos iedvesmoja austrumu izcelsmes slavenā dizainera, bet tajā pašā laikā viņiem ir sava individualitāte.

Kā izvēlēties aromātu?

Izvēloties garšu starp produktu zīmolu Alaia, ir grūti izvērtēt to no paša sākuma, ka viņiem ir grūti, lai izsauktu to – gandrīz visi produkti ir skābena un pikantu sastāvu, vairāk piemērota vakara izeju. Tomēr, ja jums nav raudāt ar piemērotu, šīs smaržas var valkāt jebkurā diennakts laikā.

Tās sasildīt, iedvesmot, būs rotā radošo profesiju pārstāvjiem.

Tā kā aromātu tikai 4, tās var salīdzināt savā starpā, lai viena apmeklējuma uz veikalu. Vispirms jums ir nepieciešams piemērot smaržas vai smaržas ūdeni rakstnieķelis un patīkamākajām viena no iespējām, lai mēģinātu uz ādas. Nesteidzies.

Tas ir labāk atstāt smaržas uz ādas uz 12-24 stundām, lai novērtētu visus posmus tās izpaušanas.

Pirms iegādāties ir vērts pētīt sastāvu. Top piezīmes ātri pazūd, atstājot tikai atmiņas. Nākotnē tas būs jūtama ekskluzīvi smaržu sirds un bāzes, un tie parasti ir daudz biezāka un blīvāka. Piemēram, Alaia de Parfum Blanche iederēsies cienītājus izteiktāka ziedu gariem. Fani rupjajām un dziļi smaržu būs garša kailums vai Extrait de Parfum. Alaia Alaia – klasisks, ka katrs patiess fashionista ir vērts mēģināt.

Lasīt arī  Viss par Emmi smaržām

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: